Hafta sonlarını nasıl geçiriyorsunuz?

Özellikle çalışanlara soruyorum. Haftanın 5-6 günü çalıştıktan sonra 1-2 günlük tatilinizi evde mi geçirmeyi tercih ediyorsunuz yoksa hafta içi pek gezip eğlenecek fırsat olmadığından dışarda mı oluyorsunuz hafta sonları?

ben freelance'im.
bana her gün hafta sonu olduğundan, elimde iş varsa cumartesi, pazar, bayram seyran demem, yapacak daha iyi bir şeyim yoksa çalışırım. (örnek: bugün)

  • filteria  (27.05.17 19:14:18)
eşim ve kızımla vait geçiriyorum.

  • teritori  (27.05.17 19:20:58)
Haftasonum yok bam bam bam. Olsa galiba evde yatarak geçirirdim

  • gozu acik sevisen yahudi  (27.05.17 19:29:45)
Arkadaşlarımdan plan yapma teklifi gelmediyse evde oluyorum. Çamaşır, ütü, temizlik ve yemek yapmakla geçiyor haftasonu.

  • irene  (27.05.17 19:32:45)
üzülerek :(

  • der meister  (27.05.17 19:37:53)
evde dizi, film ve oyun ile vakit geçiriyorum.

  • elvedui  (27.05.17 19:54:56)
Planım olsun ya da olmasın dışarıda bir meşgale buluyorum. Hiçbirsey olmasa sekilde yürüyüp biryerde oturuyorum

  • gazozailacatmauzmani  (27.05.17 22:09:22)
Değişiyor.

Mesela daha önceden etkinlik planı yaptıysam paso gezmekle geçiyor, bazı günler de evde olup sakin modda takılmak daha iyi geliyor. Bence en güzeli bazı zamanlar gezip bazı zamanlar kabuğa çekilip dinlenmek. Bu şekilde her iki ihtiyaç da giderilmiş oluyor. Ama hiç evden çıkmadığım zaman olmuyor açıkcası, 1-2 saatte olsa açık havada bir temiz hava alıp evde dinlenmek daha iyi geliyor. Öbür türlü işe ara vermeden işe gitmiş gibi hissederim.
  • neferkitty  (27.05.17 22:14:55)
h.sonu çalışarak geçiriyorum :( tatilimde uyuyorum :(

  • bardakigüneşgözlüğü  (28.05.17 01:01:43)
Hafta içi yarı ofis yarı dışarıda oluyorum. O yüzden gezme dolaşma imkanım oluyor. Hafta sonu 1 günümü evde geçirmeye çalışıyorum dinlenmek için, pazar günü veya ctesi günü arkadaşlarımla vakit geçiriyorum.

  • kediyiyenpiskopatfareyimben  (28.05.17 13:19:23)
sırt çantamı aldığım gibi kamp kurmaya gidiyorum. güzel bir sahil kenarında içip sabahına kahvaltımı yapıp geri dönüyorum.
bazen de tatlı ya da yemek yapıyorum hafta içinde yemek üzere

  • gkct  (28.05.17 13:25:45)