Bu saatte ne yapıyorsunuz

Ben mesela kamuda şuan fazla mesaide çalışıyorum.
Cuma akşamı 10 da başladım cumartesi öğlen 1 de bitecek kısmet olursa. (Kesinlik yok)

Ramazanın bu ilk gecesi sizler ne yapıyorsunuz

Bu arada herkesi bekliyoruz
www.eksiduyuru.com

Tek basima iciyorum bir barda. Musluman aleminin ramazani hayirlara vesile olsun.

  • cunnilinguist  (27.05.17 01:41:40)
yeni işten geldim dinleniyorum

  • basond  (27.05.17 01:42:19)
otobusteyim, eve donuyorum. the price of a mile caliyor. denizi izliyorum falan. long way from home, stuck in the trench with no way out be kardsm :(

  • der meister  (27.05.17 01:42:59)
Sahuru bekliyorum. Çok uykum var. Hava soğuk. Kafam dumanlı. Bakalım bu yıl oruç tutabilecek miyim.

  • yaren  (27.05.17 01:43:43)
oyun oynuyordum. vişki de bitti. yatayım yavaştan.

  • bir ileti paylastim  (27.05.17 01:45:04)
Kitap okuyorum. Şimdi kahve almaya mutfağa geldim. Kitap pek keyifli gidiyor, herhalde bu gece bitiririm.

  • fraise  (27.05.17 01:47:53)
Yapacak iş olmasına rağmen youtube'da Bear Grylls izleyip duruyorum.

  • BuddyGuy  (27.05.17 01:50:19)
Mehmet Pişkin'i düşünüyorum saatlerdir.

  • vedatchilipeppers  (27.05.17 01:51:04)
Çay demledim, ekler yiyorum.

  • anarsika  (27.05.17 01:59:52)
@difdiringi hayır.

Söyleyemem devlet sırrı
Şaka şaka askeriye işi diyelim. Ama asker değilim
  • bana her yer cehennem  (27.05.17 02:06:26)
Arkadaşlarla çaydan geldim. Uzandım sahuru bekliyor biraz da dinleniyorum.

Akşam tepeleme mantı yedim, midem taş gibi sahurda su içebilirsem ne ala.
  • eeb  (27.05.17 02:09:09)
uzandım. asla çözülemeyen ilişki sorunlarımı düşünüyorum. lanet sevgilimle konusuyorum, anlaşamıyoruz.

' o ' kişiyi bulunca bana tekmeyi basacak, tahmin etmesi çok zor değil. bas ulan tekmeyi HAZIRIM
  • yuvarlanantencereninkapagi  (27.05.17 02:23:38)
Kamu mu? Hangi kamuymuş o ya? İlk defa duydum kamu personelinin gece yarılarına kadar çalıştığını. Ben vocabulary çalışması yapıyorum. Finaller bittiği için gayet rahat bir şekilde takılıyorum.

  • dissendium  (27.05.17 02:44:48)
moral bozukluğundan ölmeye yattım

  • ercumentcozer  (27.05.17 02:53:24)
içimdeki yangını nasıl azaltırım bitiririm diye düşünüyorum ama bi çözümü yok. çok üzülüyorum ebem s.kildi resmen. kafam beynim kalbim bir olmuş beni bitirmeye çalışıyorlar.

  • [GODDARD]  (27.05.17 02:55:24)
ben de yeni fırsat buldum, 10 gün önce açtığım ucuz bir şarabı bitiriyorum. yanında da tuzlu sarı leblebi yiyorum. sarı leblebiyi sevmem. şarabın tadı bozulmuş, küfrede küfrede içiyorum. aklımda da sorular. tuzlu sarı leblebi benim evime nasıl gelmiş? kim tuzlu sarı leblebi satın alır ki? neden tüketim tarihi en yakın şeyi tüketmek gibi bir takıntım var? boktan hayatımı neden daha da boktanlaştırıyorum?

+kolay gelsin bu arada. zorlandığınız an işsizliğin daha beter bir şey olduğunu düşünüp kendinizi teselli edebilirsiniz.
  • misterturist  (27.05.17 03:12:19 ~ 03:14:00)
Bi arkadasim olcak adi ilk gun ben de tutcam gel sahur yapalım dedi kalktım gittim biralar şaraplar sorfada yok yok. Pide alıp gidicektim az daha serefsize. Sonra partilicez diye taksime götürüp bıraktım orda geldim sahur yaptım. Haketti ama inş nahoş biseye sebep olmaz bu yaptığım küçük mümin latifesi. Mümin yüreği işte yine vicdan yapıyor :(

  • klar  (27.05.17 04:49:39)