yabancı hocadan ingilizce özel ders - tanıdığı olan?

merhaba

4 arkadaşım var 4ü de ortalama aynı seviyede.
amerikalı ingiliz veya avusturalyalı bir hocadan genel konuşma eğitimi almak istiyorlar. ödemeyi ders sonrası nakit yapmak istiyorlar ve ortak alanda buluşmak istiyorlar(ev vs değil).

yabancı eğitmen arkadaşı olan veya şu siteye bak diyen var mıdır? siteden bulunca şirkete yönlendiriyor onlar da fiyatı şişiriyor ben aracı olmasın doğrudan hocaya ödeme yapalım çayı kahvesi de bizden olsun istiyorum.

şehir?

  • sopiro  (26.05.17 11:00:39)
istanbul'daysaniz Dylan ware olabilir. yeni zelandali, muzisyen ayni zamanda. ingilizce dersi veriyor turkiye'de 10 kusur senedir. programini bilmiyorum ama mesaj atarsaniz cevap verir mutlaka.

  • jimicik  (26.05.17 11:03:52)
şehri unutmuşum pardon. İstanbul, tercihen kadıköy

  • KidLazer  (26.05.17 11:07:19)
MarmAra üniversitesinden Göztepe kampüsünde Cem çakır ı bulun. İngilizce hocası. Aynı fakültede İngiliz öğretim görevlileri var. Onlar yardımcı olur hem de gerçek hocalardan almış olursun. Herkesten konuşma dersi alınmaz.

  • iddaaci  (26.05.17 11:38:11)
Kadıköy'deki komşu kafede, bazen de Starbucks ilan panolarında buna benzer ilanlar gördüm, oralardan bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

  • kaset  (26.05.17 11:46:44)
Dylan Ware 10 numara 5 yildiz kisiliktir :)
Jimicik +1

  • kuehles blondes  (26.05.17 13:35:56)