Italya Konser bileti alma

Merhaba, Milano'da 16 Haziran'da gerceklesecek olan Radiohead konserine bilet almak istiyorum, Bilet 60€ gorunuyor fakat almak icin sayfada ilerledikce bir sekilde artiyor ve italyanca oldugu icin neye ekstra para odeyecegimi anlayamiyorum, sonucta 83€ oluyor fiyat. Italyanca anlayan biri yardim ederse cok sevinirim.

Link burada:www.ticketone.it

83 eurodan daha uyguna almanin yolu yok mudur? Ve Turkiye'den alirken bir sorun yasar miyim?

Tesekkurler.

9,99 konfirmasyon maili ücreti, 4,21 de servis bedeli. Eğer bilet satan başka bir aracı yoksa bunlardan kurtulmanın yolu yok uzaktan aldığın için.

Bilet 69 ya, 60 deme 70 de bari :/
  • Adramelekhh  (25.05.17 23:01:31 ~ 23:02:58)
@Adramelekhh ilk kontrol ettigimde 59'du bu nedenle 60 dedim. 69 oldugunu farketsem 70 derdim. Tesekkurler.

  • PearlJam  (25.05.17 23:20:44)
Sağ üstten dili ddğiştirebilirsiniz

  • fikir iscisi65  (25.05.17 23:40:17)
@fikir iscisi65 Mobilim dil secimi yapilmiyor ve birkac gun bilgisayar kullanma sansim yok ama halloldu, sagolun.

  • PearlJam  (26.05.17 01:34:45)