[]

Starbucks doğum gününde ücretsiz kahve veriyor mu?

Merhabalar

www.quora.com

Bizde böyle bir şey var mı?

 
app uygulamasında bana böyle bilgi gelmişti ama o gün alma şansım olmadı


  • evimin paspasi  (25.05.17 12:29:49) 
veriyor.


  • kurnaz  (25.05.17 12:31:53) 
Uygulama kullanıyorsan bir tane bedava hesabına yükleniyor.


  • feedback  (25.05.17 12:33:40) 
uygulama 15 yıldız veriyor. 15 yıldız da küçük boy istediğin içecek. artık ne zaman içmek istersen, aynı gün içeceksin diye bir şart yok.


  • kademirus  (25.05.17 12:50:15) 
veriyor hatta adamın birisi 365 kart alıp her birine ayrı doğum günü girip tüm içeceklerini bedavaya getirdiği ortaya çıkmıştı.


  • basond  (25.05.17 12:57:05) 
adamlar hediye verdi yine kapitalist oldu. ne yapsalar suç.


  • doxanikee  (25.05.17 13:49:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.