Kanzuk'a boş yere yüklenilmiyor mu?

Benim bildiğim ekşisözlük büyük oranda ssg'ye ait. Kanzuk'un da küçük bir hissesi var.
Ssg profesyonel yönetici olarak kanzuk'u kullanıyor.
Yani kanzuk ssg'den bağımsız kafasına göre ekşiyi yönetiyor olamaz.
Ssg uzaktan kontrol ve yönlendirme yapıyordur illa ki, haberi ve onayı olmamasına imkan yok.

Kanzuga sattı eksiyi ssg diye biliom bende.

  • maria puder  (24.05.17 18:51:15)
kanzuk'ta sözlüğü alacak para nerede? hiç inandırıcı gelmiyor.
ssg'nin yurtdışına çıkması(kaçması) bile hala sorumluluğun hala onda olduğunu gösteriyor.
beş yıl süreyle yeniden ceza almaması gerekiyor çünkü.
  • supermatik  (24.05.17 19:02:40 ~ 19:15:04)
hangisinin ne yaptığını bilmiyorum, açıkçası tahmin yürütmekten başka da fikrimiz olabileceğini sanmıyorum. bende oluşturdukları algı ssg bırakıp olayı kanzuk'a devretti gibi.

diğer taraftan bakarsak da -hangisi yönetiyorsa yönetsin- koca medya patronları çıkarı için neler yapıyor. alt tarafı kanzuk-ssg'den kahramanlık beklememek lazım. profesyonel dünya, "elimdeki işten ne kadar para kazanırım"a bakıyor herkes.
  • doxanikee  (24.05.17 19:04:37 ~ 19:05:59)
ssg sözlüğün sahibi, kanzuk sözlüğün yöneticisi (ceo).

  • tabudeviren  (24.05.17 19:21:19)
sattığı devrettiği filan yok, sözlüğün sahibi hala ssg. kanzuk'a yönetim işini verdi sadece al sen idaresini yap dedi o kadar. ssg'nin maaşlı çalışanı bir nevi yani.

  • rotten head  (24.05.17 20:03:50)