[]

24 mayıs 2017 ekşi sözlük protestosu

Arkadaşlar merhaba,

Protesto ettiğim ve sesimi yükselttiğim için sansürlenen ve uçurulan yazarlardan biriyim.

Burayı gören arkadaşlardan rica ediyorum.

Sözlükteki " 24 mayıs 2017 ekşi sözlük protestosu " başlığın ilk entrysinin sahibine mesaj gönderin. Kendisine uçurulanların ulaşabileceği bir mail adresi belirtmesini söyleyin.

Böylece uçurulanlar nicklerini gönderebilirler ve orada bir liste oluşturulabilir.

Sözlükteki nickim: gotu patlak circir bocegi

 
Ayrıca korkmayın arkadaşlar uçurulmaktan. Protestoya destek verin. Hepimizi uçursunlar görelim.


  • gotu patlak circir bocegi  (24.05.17 14:27:20) 
duyuruyu silme, mesaj attım


  • Apocalypse  (24.05.17 14:48:10) 
merhaba,

öncelikle geciktiğim için özür dilerim, benim dikkatsizliğim. zaten uçurulanların pek çoğu nick'lerini bana twitter üzerinden gönderdi ve şu anda bir başlık açmayı planlıyorum. benim profilimde twitter hesabım mevcut:

twitter.com

ayrıca e-mail ozgur.root@gmail.com fakat mail'lere çok geç bakabilirim.
adınıza üzüldüm, hakkınızı aramakla meşguluz.
  • 0zgur  (24.05.17 14:52:23) 
bu kanzuk kadar sevimsiz bir insan dunyada cok azdir ya. hep ayni terane, bir kere bile ders almiyor, bir kere bile aciklamalarinda sozluk ahalisini aptal yerine koymamayi basaramiyor, adam bir olayda hem avukati hem hakimi oynuyor. adam bildigin ssg'ye darbe yapip sozlugu ele gecirdi aq, ssg de tabii leopar meopar verdi gazdi, sonra kacti amerikaya.


  • baldur2  (24.05.17 14:55:14) 
abi nick, "gotu patlak circir bocegi" olunca ciddiye alamıyorum ya.
bir gülesim geliyor.

  • yazarken ellerini birakan herif  (24.05.17 15:46:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.