Yansın Geceler vs. Günah Benim vs. Gece gölgenin ...

Sizce hangisi daha kötü, tenks.

gece gölgenin en kötüsü sonrası günah benim, yansın geceler'de ironi var en azından.

  • o kadar da super olmayan kahraman  (23.05.17 21:36:48)
Yansım geceler komik.

O kadar da super olmayan kahraman ile aynı fikirdeyim.
  • bir ileti paylastim  (23.05.17 21:49:23)
Şu soruya bile 4. Seçenek eklemişsin, helal olsun. Ahahahahah.

  • giselle  (23.05.17 21:53:15)
Aliyik mi seni akalim mi gecelere zart zurt diye bir tane fakir edebiyati temalı keko sarkisi vardi, en kotusu o.
Edit: Yansin geceler dedikleri iste.

  • stavro  (23.05.17 21:55:49 ~ 24.05.17 15:46:20)
En kötüsü yansin geceler pelinsu eceler iğrenç bisi

  • all girls dream  (23.05.17 22:03:39)
Yansın geceler en tahammül edemediğim. Şarkının bestesi yok ?! Haldır huldur söylemiş gitmiş mallar...

Sonra gece gölgenin rahatına bak
Sonra da günah benim
  • megalomaniac  (23.05.17 22:23:24)
en kötüsü yansın geceler
gece gölgenin'in sözleri olmasa müziğin ritmi iyi ki zaten çakma bi müzik, orijinalini sözlükte sanırım paylaşmışlardı
günah beni bi ara guilty pleasure'ımdı sözleri onun da keko ama müziği iyi ve bence bi şarkıda sözler %5 falan etkili olduğu için müziğin güzel olması ve sözlerin müzikle uyumlu olması bana yetiyo..
  • nundu  (23.05.17 22:24:22)
gece gölgenin'i duydum bi tek
demek diğerlerini dinlememem gerek, onu anladım, teşekkürler.

  • niye ama  (23.05.17 22:58:56)
Şimdi bu duyurunun üzerine aklıma geldi, daha önce de arkadaşım klibinden bahsetmişti; Yansın Geceler'i izledim, şahane olmuş. Ne söylesem gg :))

bu arada sanırım klipte oynayan hanım kızımızın paylaştığı bir video' da şu; www.instagram.com
  • mete kudur  (23.05.17 23:32:15 ~ 23:32:36)
yansın geceler neymiş diye bi bakayım dedim, dayanamadım kapattım. feci kötü. onu bilmeseydim gece gölgenin derdim.

  • thomaswantsmore  (24.05.17 02:02:01)
Yansin geceler'i calan mekanlar var bu ulkede. Bir birayi 20tl ye verip mekanda yansin geceler caliyorlar, adina da eglence mekani deniyor. Genc kizlar ise kalkip gidiyor bu mekanlara. Ulke bitmis.

  • stavro  (24.05.17 15:48:28)
açık ara yansın geceler.

ülkeden soğutma sebepleri arasında, baya dinleyip eğlenen insanlar var bunu. iğrenç ötesi bişey.
  • jonestown  (24.05.17 16:03:57)