Youtube'da ingilizce içerikli türk yemek tarifleri kanalına isim önerileri

Tasty kafasında bi iş olacak. Bir isim bulmaya çalışıyoruz. lezzete ve damak tadına referans veren bir isim üzerinde düşünüyoruz. şu kelimelerden yola çıktık. eğlenceli sıcak dinamik lezzetli bir dilimiz olacak.

Mouth-watering
Melt in the mouth
Lip-smacking
finger-licking
Palate-cracking

Toothsome Turkish gibi bi isim bulduk ama hala düşünüyoruz. Sizler ne dersiniz?

Teşekkürler

turkish demesek mi acaba?
bir kesimde önyargı oluşturur mu?
madem dünyaya açılmak niyetindesiniz tasty gibi kısa öz bir isim bulunabilir.
ama bu isim kötüdür demiyorum. güzel. mümkünse kanalın açılışına beni de davet edin :)
  • attirmayin makedonun kafasini  (23.05.17 14:29:19)
valla yukarıda yazdıkların bana yemek kanalından cok porno kanalını hatırlattı. tabi benim için fesat da olabilir

  • zenc  (23.05.17 14:38:32)
cevaplar icin tesekkurler. biraz muzir bir seyler bulalim istedik
turkuisine olabilir bence :)

  • konf  (23.05.17 15:01:52)
Klasiktir ama Yummy olabilir

  • cakabo  (23.05.17 15:02:29)
bunlardan bağımsız ama pot luck benim çok hoşuma gider.

"an informal meal where guests bring a different dish that is then shared with the other guests."

ingilizce türk yemekleri tarifleri için güzel bence.
  • ufukcel  (23.05.17 16:27:50)
Niye isminde turkish ariyosunuz, bence bagimsiz bisey bulun.

Gobble koyun adini, hindi sesi, tasty gibi bi kelime ama komikcene.
  • beriberi  (23.05.17 19:39:41)
authentic cooking

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (23.05.17 19:46:46)