[]

pdf'ten doc/docx'a convert edilecek dosya

üzerinde oynanabilir metin (doc/docx) haline gelmesi gereken bir pdf dosyam var.
online dönüştürücüler sınırlı sayfa sayısına sahip olduğundan, işime yaramıyor.

aramızda halledebilecek olan birileri var mıdır?

teşekkürler!

 
Hâlâ halledemediyseniz yapabilirim.


  • tel tokasini duzelten samuray  (22.05.17 22:11:40) 
pdf dosyasındaki içerik metin içeriği mi yoksa görselleştirilmiş metin mi? (pdf'i açtığınızda yazıyı seçebiliyor musunuz?)


  • luchetti  (22.05.17 22:12:24) 
görselleştirilmiş metin maalesef.
yoksa pdf'den doc'a çevirmekte bir şey yok da, ocr gerektiği için yapamadım.

  • blatta hiberna  (22.05.17 22:16:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.