[]

kuyumcudaki (gerçek piyasadaki) altın fiyatlarını görebileceğim bir site?

böyle bir site var mı?

internettekilerin hepsi ya banka kurunu veriyor ya da alakası olmayan altın fiyatları veriyor. bildiğiniz kuyumcuya gidilince alınacak fiyatı nerde görürüm güncel olarak?


 
  • greenplease  (22.05.17 15:35:06) 
ceyrekaltinfiyatlari.com

Kuyumcular migros gibi standart bir liste uygulamaz. internetteki alış-satış fiyatlarının ortalamasını al, sonra onun üzerinden kar payı ekle veya çıkar. çeyreği bazı kuyumcu 5 bir diğer kuyumcu 10 tl farkla (getiriyle) alıp satıyor olabilir.
  • 507  (22.05.17 15:37:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.