YTU Teknokent Ulaşım Servis ve Konaklama

Davutpaşa yerleşkesinde bulunan bir firmada 2-3 hafta içerisinde işe başlayacağım. Teknokent servisi Aktif olarak kullanılıyor mu? Çilek turizm diye bir firmanın websitesine denk geldim ne derece aktif bilemedim.

Bir de eşyalı 1+1 ev tutmak, ya da ev paylaşımı yapmayı planlıyorum. Bu amaçla kullanılan Boğaziçi Housing gibi bir facebook grubu vs var mı Yıldızlılar arasında

Ulaşım için çilek servisleri cevizlibağ'dan ve kampüsün girişinden kalkıyor. İçine bakiye yüklenerek kullanılan kartlar satılıyor, okulun içindeki otobüs durağından alınabiliyor, orada büroları var.

  • denhia  (22.05.17 14:08:03)
öncelikle hayırlı olsun.

teknopark servisleri artık çilek turizm bünyesinde değil,nida turizm bu işi yapıyor. akşam 9a kadar üniversite giriş kapısı ve cevizlibağ metrobüse kadar 15 dakikada bir seferler oluyor.
  • mcsword  (22.05.17 14:48:39)
Yanitlar icin tesekkurler, ancak metrobus servisinden ziyade ornegin Besiktas'tan ya da Halkali'dan Teknopark'a servis var mi onu ogrenmek istemistim.

Bir de is baslama saatlerine yakin Metrobus servisinde yer bulmak cok sikinti olmuyor mu? Tum firmalar 8-9 arasi ise basliyor, herkesin de kendi araciyla gelmedigini varsayarsak servise talep cok yogundur gibi dusunuyorum. Haksiz miyim?
  • elon  (22.05.17 15:33:15)
Hayırlı olsun.

Cevizlibağ veya metro servisinde sıkıntı olmuyor. Diğer servis için çalıştığın şirketin imkanı olması lazım.

Eğer öle bir imkanı varsa, tüm çalışan firmaların ortak kullandığı servisler var, halkalı dan emin değilim ama beşiktaşa kesin var. Şirketin okeylerse o servisleri kullanabiliyorsun. Akşam 17:30 da kalkıyor servisler. Şirketle konuş istersen eğer servisi imkanı veriyorsa halkalı serivisi var mı diye, ilgili kişiye sorar sana haber veririm.
  • canbonomobenseno  (22.05.17 16:27:36)
@canbonomobenseno hocam şirketin neden okeylemesi gerekiyor onu anlamadım. Parası neyse kendim vereceğim şirket ne alaka?

Halkalı'yı öylesine sordum bu arada orada eve çıkmak gibi bir düşüncem kesinlikle yok :))
  • elon  (22.05.17 23:31:01)
Parasını sen verirsen sıkıntı yok hocam. Ama servisi genelde şirketler karşılıyor. Bazı durumlarda da sana yol parası veriyor.

Yok sen kendim veririm dersen zaten servisi kullanabilirsin. Benim bildiğiM Avcılar, Beylikdüzü, Beşiktaş, Alibeyköy, Mecidiyeköy servisleri var. Karşıya yok diye biliyorum.
  • canbonomobenseno  (23.05.17 12:56:17)