Pdf'ye vesikalık fotoğraf ekleme sorunsalı

Merhaba arkadaslar,
Pdf şeklinde bir başvuru formu var ve fotoğraf eklenmesi isteniyor ne yaptıysam fotoğrafımı ekleyemedim.

Bana yardım edebilecek birisi var mı acaba?
Nasıl yaparım da eklerim ben bu fotoğrafı oraya ?

pdf to word diye google'da aratıp dosyayı worde çevirin ardından ekleyin.

eğer bu olmazsa bazı programlar bu işi yapabiliyormuş. ismini hatırlayamadım. adobenin programlarını iyi bilen bir arkadş daha iyi yardımcı olacaktır.
  • blue eyes white dragon  (22.05.17 13:28:39)
Pdf to Word'ü denedim ama word'de nasıl fotografı ekliyoruz onu da bilmiyorum :(

  • prinz-frost  (22.05.17 14:25:17)
www.pdfescape.com

yukarıdaki siteye giriyorsun. Soldaki Free Online'ı seçiyorsun. Ardından soldaki listeden Upload bölümüne giriyorsun. Çıkan sayfada dolduracağın formu upload ediyorsun. Sonra gelen sayfada sol üstte sekmeler var. Oradan Insert sekmesine gelip Image ekle komutundan istediğin resmi ekliyorsun. Resim eklenince boyutunu ayarlayıp PDF'i kaydedip tekrar indiriyorsun.
  • himmet dayi  (22.05.17 14:27:39)
Photoshop varsa, pdf formatını tanıyor. Orada düzenleyip tekrar pdf olarak kaydedebilirsiniz.

  • marjory  (23.05.17 01:50:29)