Eski resim, kartpostal nerden bulunur istanbulda?

Ünlülerin olduğu değil . Kimn oldupu belli olmayan, siyah beyaz şyler. kadköyde akmarda bulamadım. Mköyde var mıdır veya bjk?

istiklal sahaflar çarşısı üst kat, geçen hafta filan baktım daha o kadar güzel şeyler vardı ki. hatta 40'lardan filan fotoğraflar da var. bir de boğaziçi üniversitesi 90'larda sanırım bir kartpostal serisi basmış, onlar da baya güzeldi, oradalar.

  • yazmamaya yemin eden adam  (22.05.17 02:44:21)
galatasaray lisesinin yanından aşağı saldın mı oralarda vardı 1-2 dükkan bahsettiğin tarzda fotoğraflar yığılıydı önünde.

  • bass solo take one  (22.05.17 02:49:20)
Kadıköy'de yine Akmar'ın caddesi üzerinde kilisenin az ilerisinden sola dönünce Bahçeli Sahaf var. Kendileri hem eski kartpostal satıyor hem de eski fotoğraflardan yeni kartpostal basıyor. Çokça çeşit vardı. Bir bakın derim.

Bir de Moda Migros'tan Moda İlkokulu'na doğru Tek Büfe'nin yanından çıkan sokakta yukarı doğru giderken sağda bir sahaf var. Orada da eski fotoğraflara rastlamıştım. Adını hatırlamıyorum maalesef.
  • desdenova34  (22.05.17 02:51:39 ~ 03:12:06)
Beyoglu aslihan pasajini gezebilirsiniz.

  • luchetti  (22.05.17 03:50:50)
Yazılanlar dışında Kadıköy'de Bahariye Caddesi üzerindeki Kafkas Pasajı'nda oluyor güzel kartpostallar.

  • ms brownstone  (22.05.17 08:59:13)
kadıköy imge sahaf'ta var eski fotoğraflar.

  • gmzo  (22.05.17 10:10:52)
sirkeci'ye inebilirseniz "keskin color" var, istanbul'un kartpostal merkezi gibi bir şey. dediğiniz çeşit onlarca, yüzlerce kartpostal var.

büyük postane'ye gidin, herhangibir kişiye sorsanız gösterir, çok yakın.
  • orange coffee  (22.05.17 10:56:59)
Beyazıt sahaflar çarşısı cami kapısından girişte solda köşede bir dükkan var. Orada da eski güzel kartpostallar bulabilirsin.

  • kaptan memo  (22.05.17 11:23:21)
Imgeye gitmistim. Uc dort lira dedi

  • Cursed Chico  (06.12.17 16:13:09)