[]

Paris te bu adrese nasıl giderim?

Dostlar selam,

Bir kaç güne pariste bir toplantıya katılacağım ancak havalimanında toplantının olacağı yere nasıl gideceğim konusunda en ufak bir fikrim bile yok. Maps ten biraz baktım ancak otobüs veya metro ile ilgili bişey bulamadım.

Havalimanı: CDG

Gideceğim yer: 2 Rue André Pascal, 75016

yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sevgiler

 
maps.app.goo.gl

yukardaki linkte sana 4 adet rota veriyor. en hızlı olanı alttaki direct 2 tour eiffel hattı (otobüs) ile hava alanından çıkıp Porte Maillot'da iniyorsun biraz yürüyüp Gare de Neuilly - Porte Maillot istasyonundan RER C hattına biniyorsun Avenue Henri Martin durağında inip biraz daha yürüyorsun.

bir üst seçenek 1 saat 10 dakika ama sadece tren kullandığın için daha ekonomik olabilir.
  • orpheus  (22.05.17 02:26:10 ~ 02:34:06) 
Ratp nin uygulamasi var paris toplu tasima hatlari icin adi da ratp onu indirip detayli bilgi alabilirsiniz. Simdi telefonda oldugum icin detayli yazamiyorum, olmadi yarin size saatinize gore hangi ulasimi tercih edebileceginizi daha detayli yazarim.


  • luchetti  (22.05.17 03:59:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.