Istanbul disinda hangi sehir size yasamak icin cazip geliyor?

Hangi sehirde yasamak isterdiniz ve nedenleri. Bir de Istanbul'dan kacio da baska sehirde yasamya baslayanlar, tavsiyeleri olanlar varsa dadindan yenmez:)

Tesekkur

Eskişehir

  • fotrsapka  (21.05.17 15:04:38)
İzmir kesinlikle

  • MaNOfTheYear  (21.05.17 15:05:49)
antalya tabi ki...

  • rentts  (21.05.17 15:10:42)
Dublin, havası güzel.

  • angelus  (21.05.17 15:11:36)
tartismasiz yozgat.

  • ateistanbul  (21.05.17 15:15:49)
İstanbul'u beğenmeyen bir izmirli olarak başta tabi ki izmir. Onun disinda gidip gorduklerimden antalya ve özellikle çanakkale. Hafif sakin bi yer istiyorsaniz canakkale mükemmel

  • nundu  (21.05.17 15:16:22)
burdur

  • nrmnm  (21.05.17 15:17:16)
Türkiyede izmir, yurt dışında amsterdama yerleşmek gibi bir planım var, eğer beceremez de dönersem doğduğum büyüdüğüm istanbula gelmek yerine izmire yerleşeceğim.

  • bir nick var benden iceri  (21.05.17 15:17:33)
viyana

  • limoncello  (21.05.17 15:39:32)
turkiye'de izmir avrupa'da londra.

  • in vino veritas  (21.05.17 15:43:41)
Ankara

  • mirty  (21.05.17 15:46:44)
çok net, izmir. hatta karşıyaka

  • gazozailacatmauzmani  (21.05.17 15:58:27)
İzmir, yalova, muğla'nın kıyı ilçeleri, Antalya ve Mersin olabilir.

  • murtiii  (21.05.17 21:40:22)
nokta atışı yapacağım: kocaeli ilinin gölcük ilçesinin... değirmendere semt mi, ney? orası. türkiye'yi karış karış gezmiş biri değilim; muhakkak daha güzel ve yaşanası yerler vardır ama ben değirmendere'yi çok seviyorum. direkt bağımın olması bunda önemli tabii ama bağı olmasa bile değirmendere'ye gelip de burayı sevmeyen birini görmedim.

istanbul'a da yakın yani çok mevzu istiyorsan arabaya atlarsın 2 saate gidersin mesele değil. havası nispeten temiz. insanı iyi sayılır. sosyal imkanları var. en azından benim için. buz pistinden tenis kortuna bissürü şey var. istanbul'da gidecek olsan ya cüzdanı bırakman gerekir ya da 50 hafta önceden rezervasyon yaptırman. sahili var mis gibi, sıkıldıkça in anasını satiyim. ne çok sakin ne de çok kalabalık.

mis gibi yer yav. çok seviyorum keratayı. türkiye'de yaşamayı istemiyorum uzun vadede ama yaşayacak olsam ve imkanım olsa değirmendere'de oturup izmit'te çalışmayı düşünebilirdim mesela ama maalesef alanım buna müsait değil. mühendis olsam mesela gebze'de, izmit'te çalışır, her gün gidip gelirdim o yolu. çok koymazdı. amma lakin ki yabancı dilciyim, değirmendere'de nabıcam amk rusça çeviri mi yapıcam.
  • der meister  (21.05.17 21:44:26)
Herkes izmir demiş; ama bu şehirde iş olanakları çok kısıtlı.

  • şapşiko  (22.05.17 03:24:07)
Kışın Ege'de bir çok yer olabilir.

  • arnold schwarzeneger  (22.05.17 10:13:57)