televizyonlarda anten girişi

hazır kablonet gelmişken mutfağa da kablo çektirdim. bağlayan ağabey linkteki gibi anten girişli bir televizyon almamı söyledi. tv'lere bakarken ne diye aramalıyım bu özeliği, bikaç defa baktım ancak pek hepsinde yok gibi?

i.hizliresim.com

Tüm tv lerde vardır herhalde ya, eski tip anten girişi

  • gazozailacatmauzmani  (21.05.17 04:06:49)
hepsinde olmayabiliyor. beko arçelik falan vardı onlarda.

  • ketcapli dondurma  (21.05.17 06:12:02)
her televizyonda vardır, olmalı.

günümüzde hala yayın yapan kablo tv'nin analog yayınını buradan alacaksınız. kablo tv'nin dijital yayını olan teledünya'yı box olmadan, tv'ye conax modül takarak izleyecekseniz yayını yine oraya takacaksınız.

sat girişi sadece daihli uydu alıcısı olan tv'lerde uydu anteni kullanmak için.

"anten girişi var mı" diye sormanız yeterli.
  • kibritsuyu  (21.05.17 08:24:49)
Temmuzda analog yayın kalkıyor. Dijital için kibritsuyunun dediği gibi olacak

  • sutlu nescafe  (21.05.17 10:30:48)
karasal anten diye geçiyor olması lazım

  • argent dawn  (21.05.17 15:57:51)
Temmuzda kablo TV'nin analog olanı kalkıyor. Karasal dijital ne zaman gelir bilmem :)

  • sutlu nescafe  (21.05.17 16:18:11)