diyet

spor yapiyorum, kas gelisimini saglamak icin diyet yapmaliyim. yeme motivasyonum yok. bunu nasil cozebiliriz. yiyemiyorum. kusacak gibi oluyorum. sabah 5 yumurta beyazi bile yiyebilecek kapasitede degilim.

Kas inşa etmek isteyen bir insanın "Ben yemek yiyemiyorum" deme lüksü yok ne yazık ki, mecbur yiyeceksin, günde 3000-3500 hatta 4000 kalorilik yemek yiyemiyorsan kas da olmuyor bunun hilesi yok. Bu belki motivasyon olabilir.

  • angelus  (20.05.17 23:45:31)
+1 angelus

menemen tarzi yapmayi dene. ben beyaz peynirli tereyagli yiyorum, lezzetli oluyor yumurta.
  • duyurumvar  (21.05.17 00:08:28)
Off benim de bi sakatlığımdan dolayı kas kütlemi arttırmam ve sürekli spor yapmam lazım ama sizin gibi yemek yiyemiyordum. Kendini kasacaksın yeni şeyler deneyip kendine uygun olan tadları bir şeyleri karıştıra karıştıra bulacaksın. Ben yumurtayı haşlamıyorum da omlet yapıp bol yeşillikle yiyorum mesela.

  • jazzabel  (21.05.17 00:08:58)
Yavaş yavaş arttır aldığın kaloriyi. Birden yüklenme. Öğün öncesi basit karb alımı iştah açar.

  • arnold schwarzeneger  (21.05.17 00:17:04)
Makrolara, protein hesaplarina fazla takilmamani oneririm yani temel olarak yapman gereken karbonhidrat ve sagliksiz yaglardan olabildigince kacinip lif ve protein icerikli beslenmek illa bes yumurta yicem diye kendini kasma alternatifler uret mesela kuruyemise yonel.İstah icinde cin biber onerebilirim.

  • justafkindream  (21.05.17 00:56:36)