[]

İngilizce gramer kitabi

Gerçekten yararını gördüğünüz, beğendiğiniz kitap/kitaplar tavsiyelerinizi alabilir miyim?


Teşekkür ederim şimdiden herkese.

 
English Grammar in Use - Ingilizce ogrenmek istiyorsan

Hacettepe TAS - Turkiye'deki Ingilizce sinavlari hazirlik icin.
  • Traveller  (20.05.17 22:04:53) 
betty azar'in english grammar kitabi. bogazici hazirlikta bunu okutuyorlardi.


  • fakyoras  (20.05.17 22:06:29) 
Bu arada amacı yazmamışım haklısınız. Kendimi rahat ifade edecek ve karşıdakini anlayacak duzeydeyim fakat yaklaşık 1 senedir çok boşladım, haliyle bazı konularda koreldigimi düşünüyorum. 3.5 ay kadar da boş vaktim olunca biraz gramer bakayım, eksiklerimi tamamlayayim dedim.


  • fraise  (20.05.17 22:12:28) 
Proficiency in English.


  • minduser  (20.05.17 22:43:47) 
English grammar in use -mavi kitap- unuttuklarını hatırlatacak seviyededir. Ben de bilgimi ilerletmek üzere dün sipariş verdim 75 lira ama olsun. Pdf sinden kullanmıştım bi süre güzeldi.


  • fyodor fyodorovic  (20.05.17 23:44:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.