İstanbul lise tercihi

Kuzenim bu sene liseye giriş yapacak iyi bir puanı var robert ve 2-3 yer hariç çoğu okula burslu giriş yapabiliyor. Para açısından da sorunu yok. Sadece birey yetiştirmeyi ve ekol olmayı hedef almış okullardan birine gitmek istiyor(daha çok ailesi istiyor). Şişli terakki italyan lisesi vs hangisi en iyidir? Bunlarda mezun olanlarınız varsa görüşlerinizi merak ediyorum. Bide aralarında tevitöl var. Bu okuldan vazgeçmesini önermiştim siz ne dersiniz

Italyan sisli terakki filan puanlari dusuk yerler ya, neden oralari dusunuyo puani iyiyse :/

Avusturya lisesine gitsin, cok burs veriyor, servis bursuna kadar veriyor. Almanca guzel ogretiliyor.
Yurtdisi imkani fazla cunku avusturya lise diplomasi alinabiliyor filan.

Almanca sevmiyosa hic dusunmesin ama cok mutsuz olur.
  • kuehles blondes  (20.05.17 17:14:25)
Galatasaray lisesi tutuyorsa oraya gitsin. Alman, italyan, saint benoit falan zengin piçi kaynıyor

  • Cruyff  (20.05.17 17:17:40)
alman, italyan, saint benoit'a da falan herkes zengin değil zengin olmayıp zengin gösterişli takılan ailelerin çocukları çoğu ajshsjdhjsdh.

tutuyorsa istanbul erkek!
  • pinkpeony  (20.05.17 17:51:21)
@kuehles benim zamanımda tam burslusu yüksekti sanırım. Onlar aklıma geldi ayrıca

  • sack jparrow  (20.05.17 18:12:20)
Tevitöl muhtemelen gidebileceği en iyi okullardan biridir. Robert falan bir seçenek değilse.

Şişli terakki bıktırıcı derecede şımarık öğrencileriyle meshurdur. Okuldaki servis şöföründen öğretmenine kadar herkes yaka silker.

İtalyan lisesini bilmiyorum.
  • sopiro  (20.05.17 18:58:21)