[]

şu sıralar alınabilecek f/p'si iyi android telefon nedir?

arkadasım amerikadayken hazır, getirteyim diyorum. pek param da yok ama telefonum eskidi baya kasıyor artık. ekranı buyuk olursa iyi olur, note5'e meylediyorum biraz o sebeple. butce 500 dolar.

hangisini önerirsiniz?


 
şahsen tavsiyem Xiaomi Mi6 olurdu Mi5 kullanıcısı olarak.

Tabi şimdi amerika etkeni vs. de var.
  • ampirikukumil  (20.05.17 17:08:41) 
Ben de Xiaomi Mi Max öneriyorum.

F/P olarak en iyisi xiaomi, bende de var. Note 4'ten geçtim.
  • harzem  (20.05.17 17:48:03 ~ 17:48:41) 
ya bunu arkadasım da önerdi ama amazon'da yeterince model yok gibi, satısında bi farklılık mı var?
www.amazon.com bu mu bahsettiginiz?

  • art vandaley  (20.05.17 18:50:43) 
Mi Max ya da mi6

Mi Max biraz daha ağır basıyor
  • gozu acik sevisen yahudi  (20.05.17 19:09:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.