Adwords reklam türü hk.

selam arkadaşlar bazı sitelerin sağ sütununda veya üst sütununda bir reklam türü görüyorum;

yeniden pazarlama reklamı zaten o konuda sorum yok da;
örneğin 10 tane ürünle dolduruyor alanı. hover edince ürünün fiyatı çıkyıor ve tıklayınca da ürüne gidiyor insanlar.

bu reklam nasıl hazırlanabilir?

google merchant'a yüklediğimiz ürünler üstünden google otomatik mi hazırlıyor?
orada yalnızca benim gezdiğim ürünler yer alıyor çünkü, alakasız ürünler yer almıyor yani. bu dinamikliği nasıl sağlıyorlar?

google merchantta ürünlerim var ve googleda dinamik olarak gösteriyorum ancak yeniden pazarlama reklamlarında bunu nasıl göstereceğiz bilmiyorum. yardımcı olacak biri var mı?

"Dinamik Yeniden Pazarlama" dediginiz ozellik. Zaten Merchant Center'iniz varsa sadece uygun kampanya turunu olusturmaniz ve sitedeki etiketi DYP'ye gore guncellemeniz yeterli.

support.google.com
  • crown  (20.05.17 12:33:50 ~ 12:34:23)
sebebini anlamadım ama bu kategorideki her şeyi istisnasız yaptım.

ama rekalmı kaydederken hata veriyor.
hata sebebi falan da söylemiyor. bir türlü oluşturamadım.
  • tchuck  (20.05.17 13:04:14)
Reklami kaydederken hata veriyorsa farkli bir tarayicida deneyin.

  • crown  (20.05.17 15:05:45)