Düsseldorf'ta kalacak yer? Nasıl bulunur?

Merhaba
7 temmuz - 7 eylül arası Dusseldorf'ta kalacak yer arıyorum.
Stw Düsseldorf o tarihler için boş yer kalmadığını söyledi. Günlerdir wg gesucht, wg studenten gibi sitelerden oda arıyorum ama yüzde 90 cevap atmaya bile tenezzül etmiyorlar cevap atanlar da daha uzun süre kalacak birini aradıklarını söylüyorlar. Facebook'ta 10 tane gruba girdim ama orada da durum aynı. Airbnb'de ise fiyatlar inanılmaz pahalı.
Nasıl bulunur kalacak yer fikri olan var mı?

sirf dusseldorf'a bakmayin. dusseldorf lokasyon olarak cevresinde kucuk diyebilecegimiz yerlesimlerle cevrili: solingen, duisburg, neuss, vs. bu yerlerde ikamet edip, 20-25 dakikada sehre ulasmaniz mumkun. ayrica ulasim da turkiye'deki gibi yorucu degil, bu kisa sure icinde yolun gozunuzde buyuyecegini sanmiyorum.

  • birkibirkibirkibirkiuc  (18.05.17 23:09:28)
Yeni gordum, umarim gec degildir. Düsseldorf´un facebook sayfasinda en aktuel ilanlari bulabilirsiniz. www.facebook.com

Arti olarak, yukarida sayilan sehirlerde kalmanizi tavsiye etmem cok cok ölü sehirler. Tren de pahali, size daha pahaliya patlar o is.

Aramaya inanin, ben de yuzyuze gorusmeden, bir kez skype araciligiyla konusarak iki kez kalacak oda buldum. Onemli olan, mesajinizin ayrintili olmasi. 2 ay da kalsaniz, ayni evi paylasacakiniz. Kimse bastan hic anlasamayacagi insanla vakit gecirmek istemez.

Kimsiniz, ne yapacaksiniz orada, ev hayatinda nasilsiniz ve beklentiniz nedir, bunlari anlatin. Burada ev arkadasi bulmak, is basvurusu yapmak gibidir. Bol sanslar.
  • buf-e kür  (02.06.17 13:32:55)