50-60 bin bandında sıfır araba

Ford Fiesta Trend X 1.6 powershift modelinde karar kılmıştım. 64000 tl fiyatı.

ama Fiesta' nın kronik problemleri olduğuna dair yorumları okudukça soğudum.

Soru: Bu segmentte, 50-60 bin civarı bütçeyle alınabilecek Otomatik vites, sıfır, kronik problemleri olmayan/minimum, ve en önemlisi "güvenlik" yönünden en sağlam otomobil hangisidir?

Teşekkürler.

Dacia Sandero stepway dizel otomatik vites. Güvenlik kısmını araştırmak lazım. Renault ncap de genelde 5 yıldız alır ama bunu bilmiyorum. Standartların altında değildir ama.

  • insomnia  (18.05.17 12:49:40)
Fiesta en iyi alternatif bence. ne gibi kronik sorunları varmış ?

  • fyodor dostoyevski  (18.05.17 12:51:25)
fiesta çok guzel araba 2011 de sıfırını almıştım herhangı bir problem cıkartmadı kronık sorunu ne bılemıyorum. bu sene tr ye gelınce bu sefer de sıfır polo aldım 1.2 tsi bu araba da gayet guzel. fıesta dan daha saglam ''gıbı'' ama tip olarak fıesta alırdım ben. zaten otomatik o fiyata polo yok. fransızlara hıc bakma derim. hyundai yi kia yı geç, jazz ların sıfır otomatik olanı ne kadar bilemiyorum ama feminine bir araba o da. seat alacağına vw al ikinci elde zarar etmezsin ayrıca.

  • viewport  (18.05.17 12:54:00)
Baz model polo/ibiza/Fabia alınabilir. Hyundai i10 var bir de.

  • orient blue  (18.05.17 13:21:38)
Hyundai i20, seat ibiza, mitsubishi attrage. En az yakan mitsubishi, en çok yakansa i20 imis. 0arabaların fiyatları aldı başını gitti, başka o fiyatlara araba kaldı mı bilemiyorum.

  • solenkol  (18.05.17 17:21:31)
  • varoluscusanri  (18.05.17 18:11:03)
@viewport kia yi neden geçtik?

Kia rio da var aklımda.
  • varoluscusanri  (21.05.17 00:37:36)