[]

pdf dosyadan tablo nasıl alınır?

sayfayı seçince sadece yazıları alıyor. ben tabloyu olduğu gibi almak istiyorum. var mıdır bir kısa yolu?
 
take a photo


  • neo  (18.05.17 00:43:06) 
print screen


  • blame  (18.05.17 00:45:54) 
sayfanın tamamının ekran görüntüsünü alamıyorum. kesik kesik alınca da birleştiremiyorum.


  • rabitelli  (18.05.17 01:00:14 ~ 01:00:30) 
light shot indir onunla yap o zaman, ben hep öyle alıyorum tabloları


  • blame  (18.05.17 01:02:18) 
pdf dosyasına sağ tıklanır, birlikte aç denir, bilgisayarınızda word 2010 ve üstü varsa pdf dosyasını word ile açarak en az veri kaybıyla görüntüleyebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, diğer satırları silerek tabloyu word (txt) veya pdf dosyası olarak kaydedebilirsiniz..
diğer yol: sayfanın tamamını alamıyorsanız pdf ekrana çok yakın demek yani büyütme oranı %100 falan. önce bunu azaltmanız lazım. ardından masaüstünde sol altta büyüteçe arama yerine tıklayarak "ekran alıntısı aracı" nı açın. yeni deyip serbest dikdörtgen biçimli ekran alıntısı falan diyerek oradan yrüyün,resim formatında kaydedebilirsiniz.

  • AWD  (18.05.17 01:43:39 ~ 01:44:03) 
@AWD işe yaradı! çok çok teşekkürler.


  • rabitelli  (18.05.17 02:16:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.