erkek gibi erkek

belki, dedi nietzsche, bir erkek ancak bir erkek gibi davranarak kadının içindeki kadının ortaya çıkmasına yol açar.

sizce bu sözde kastedilen nedir?

yani erkek gibi davranmak hangi davranışları içine alıyor aynı şekilde kadın davranışları?

ilkel işte. vurdulu kırdılı. kadın da bu güç gösterisinden etkilenir diyor. ilkel insanlardaki gibi.

  • bohr atom modeli  (17.05.17 19:58:38)
@sadegazoz nietzsche biraz ataerkil düşünüyor bu gibi durumlarda. bu lafı demişse büyük ihtimalle @bohr gibi düşünmüştür.

  • belkider  (17.05.17 20:45:46)
vurdu kirdi degil. guclu olmak. lafinin dinlenmesi. tek bakisinla karsindakini titretmek. olay bu.

  • duyurumvar  (17.05.17 21:55:26)
lafini dinleten. tek bakisiyla karsindakini titreten kişiler genelde mafyadır. varoşlarda büyüyüp açıkgöz olmuş bir serseridir.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (17.05.17 22:04:41 ~ 22:05:07)
Belki demiş. Demekki o da bilmiyor tahmin etmiş.

  • delicevat  (17.05.17 22:33:59)
maskülenlikten bahsediyor bence. dönemine göre değişir o yüzden vurdu kırdı lafı çok yanlış değil. tabi vurdu kırdıdan kasıt fiziksel güç ise. asıl nokta güçlü olmak bence. zamanında fiziksel güç, günümüzde maddi güç vb.

  • ravenclaw  (17.05.17 23:11:48)
bütün kızlar toplanmış buraya :) niçe metroseksüeldi diyeceksiniz neredeyse

adam kısaca kadınlar taş fırın erkeğinden hoşlanır demiş işte alla alla

bu da size bonus olsun
1.bp.blogspot.com
  • dafuq  (17.05.17 23:15:59 ~ 23:17:18)