Windows 7 hdd recovery cd'si olmadan fabrika ayarlarına dönebilir miyim?

Hem benim hem kardeşimin bilgisayarı toshiba. Bende fabrika ayarlarına dönerken hiçbir cd vs. istememesine rağmen kardeşimin bilgisayarında istiyor. Ve elimizde windows 7 için cd yok. torrent sitelerinden bulunur mu bir şeyler, nasıl yapılır edilir?

fabrika ayarlarından kastın sistem geri yükleme/kurtarma ise bunun cd ile alakası yok zaten. windows cd'si ile windows onarımı yaparsın. çok uzak bir ihtimal olarak cd'ye yedekleme yapılabilir ki böyle birşeyi yapan görmedim, gereksiz. yani biraz daha spesifik olursan iyi olur.

  • garagavun  (17.05.17 19:06:11)
cevap için teşekkürler. adımları çok net hatırlamıyorum ama kastım bayağı f8 tuşuna basarak en son hdd recovery seçeneğini seçip c sürücüsünü baştan aşağı eski haline döndürmek. aynı adımları benim bilgisayarımda izlediğimde hiçbir sorun yok ama kardeşimin bilgisayarında cd istiyor, nedenini bilemedim ben de.

  • it oynamis yonca masarasi  (18.05.17 00:02:26)
internette gördüğüm kadarıyla ilgili driver kurulmamasıyla ilgili. Ortamlardan bir w7 indirip aynı recoveryi yapabilirsin.
neosmart.net sayfanın son parçasında method 1 kafi olmalı.

  • garagavun  (18.05.17 08:27:05)