Sevgili hanımlar, beyaz gömleğin içine ne giyiyorsunuz?

Beyaz şifon gömleklere hastayım ama bir türlü giyemiyorum çünkü içine giyilen sutyeni belli ediyor. Beyaz sutyenim ya da ten rengi sutyenim yok hepsi koyu renk. Ki zaten beyaz da giyilse yine belli eder gibi geliyor bana?
Atlet falan da giyemem sıcak basar beni. Siz nasıl hallediyorsunuz?

Büstiyer falan mı giymeli şu oxxo'da satılanlar gibi?

beyaz tshirt içine genelde koyu renk sutyen kullanıyorum ben.
işte benim stilim den böyle öğrendik :p

soruna cevap olarak bazen beyaz body, bazen beyaz iç çamaşırı giyiyorum. belli olacak kadar ince değil biraz daha kalın şifonlara bak bence.
  • interview with the vampire  (17.05.17 10:40:59)
şifon gömlek giymiyorum ama beyazın içinden ne olursa olsun belli olmamasını istiyorsanız ten rengi olmalı.

dediğiniz gibi büstiyerler de olabilir ama o da şifonun şık havasını bozar sanki.
  • sopiro  (17.05.17 10:45:57)
altına siyah pantolon giyeceksem, siyah atlet giyiyorum.
atletsiz komple içi gösteriyor, çalışma ortamıma uygun olmadığından giymiyorum.

  • akil kupuru  (17.05.17 10:50:18)
ten rengi atlet giyiyorum çok inceyse, ki çok hafif, yumuşacık olanları var m&s'de.

beyaz tshirtün altına koyu renk sütyen ok ama şifon gömlek altına yapmayın nolur :D

eğer çok ince bir kumaştan değilse direkt ten rengi sütyenle giyiyorum
  • kulakligin calismayan teki  (17.05.17 10:53:35)
beyaz ince askılı atlet mecburen :D :D

ama şifon gömleğe koyu renk sutyen olmaz. şık bişeydir diye düşünüyorum. o yüzden açık renk (beyaz/ten) giyip görünmesini umursamayacaksın.

beyaz spor gömleklerin içine koyu renk sutyen giyilir ancak.

ivana sert was here.
  • elorelia  (17.05.17 10:58:40)
eger sifon gomlek cok inceyse beyaz askili guzel duruyor
ama oyle icine bisey giyilebilecek gibi degilse ten rengi giymeye gayret edip duzgun bir gorunum elde edebilirsin

  • my pink  (17.05.17 11:41:57)
Beyaz ve cok ince kumaslardan, günlük giyim icin olanlara koyu renkli, siyah olmak zorunda degil. Mesela mavi jean giyiyorsan, koyu mavi, mor, gül rengi vs. sütyen. Renk olarak degil ama tarz olarak soyle: www2.hm.com

Su tip sifon gömlek alip icine siyah giymek abes kacmaz: (git:www.google.de )
  • buf-e kür  (17.05.17 11:42:43)
Beyaz düz sütyen ve beyaz atlet giyiyorum.

Sıcak basmaması için atlet giy bu arada, şifon kumaş tenine direkt değince daha çok terletiyor ve yakıyor resmen.
  • peggy  (17.05.17 11:55:57 ~ 11:56:12)
Ten rengi sutyen. Baska bisey de giymiyorum genelde.

Sifon gomlekse ama peggy+1 , ten rengi pamuklu askili/atlet giyiyorum.
  • kuehles blondes  (17.05.17 12:42:38)
Bırak sütyenin belli olsun. Transparan giyim diye bir şey var. Ayrıca çok da hoştur, hoş durur.

az görünen : www.markabul.com

normal olan : www.topukluhaber.com

www.topukluhaber.com
  • MaNOfTheYear  (17.05.17 12:53:59)