sırt çantasıyla gezinenler çantanızda neler var?

evrak, uyuşturucu, bomba, silah değil; heyecan yapmayın.

gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız ya da ihtiyacınız olacağını düşündüğünüz neler taşıyorsunuz?

bunlar bende: boxer, çorap, tırnak makası, pil, diş fırçası/macunu, traş köpüğü, deodorant, şarj aleti ve power bank, isviçre çakısı, kağıt mendil, ıslak mendil...

Bilgisayar sarj aleti mouse kalem kutusu cikolata agiz spreyi dudak kremi powerbank

  • Traveller  (16.05.17 02:59:23)
kitap, kalem, gözlük, güneş gözlüğü, tütün tabakası, bazen ekstra tütün, power bank, dudak kremi, ıslak mendil, kağıt mendil, yara bandı, deodorant, sakız, kulaklıklar. genelde bunar fix.

  • olkol  (16.05.17 03:09:17 ~ 03:10:08)
gunes gozlugu-kindle-kulaklik-kalem-su-kuruyemis

  • baldur2  (16.05.17 03:11:34)
Powerbank, ufak bir tırnak makası seti, sakız, diş ipi, ağrı kesici, bir kaç tane ilaç(grip nezle, talcid etc.), fish eye telefon lensi, bir bloknotla kalem, mezura, micro usb şarj aleti, led ışık(usbden çalışan, powerbank için) bir ufak çikolata, neşter bıçağı, açacak, kopmayan ince halatlardan, 30 cm çapında bir lastik kordon, pusula, su geçirmez kendi yaptığım bir ufak çok sağlam içine not bırakabileceğim özel kutu, 2 sağlam çöp poşeti, yara bandı.

Ben dışardayken Zombi apokalips filan olursa zorda kalmayacağım şeyler işte, bunlarında hepsi ufak bir etui içinde, çanta değiştirince onu birinden diğerine atıyorum sadece.

Aynı zamanda evde ciddi gıda zulam var.
  • kurnaz  (16.05.17 03:13:40 ~ 03:14:55)
yağmur yağma ihtimali varsa yağmurluk veya ince bir hırka, derse gireceksem defter, bazen laptop, deodorant, kulaklık, tapır,şarj aleti, ağrı kesici.

  • evandro roncatto  (16.05.17 03:16:07)
spor malzemeleri, su, termosta kahve, kitap-defter-kalem, dudak kremi, deodorant, şarj aleti.

ha bi de artık güneş gözlüğü.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.05.17 03:20:31 ~ 03:20:44)
yaşasın :) yalnız değilmişim!

tamamını yazmamıştım manyak olduğum düşünülür diye.
  • runagain  (16.05.17 04:04:31 ~ 04:04:49)
paketli sigara, tütün, sigara kağıdı, filtre, çakmak, parfüm, kitap, güneş gözlüğü, ev anahtarı, kulaklık. ilk defa bugün çantayla çıktım bu arada, çok memnunum.

  • embermane  (16.05.17 04:31:09)
kitap tükenmez kalemler ıslak mendil kulaklık hırka

  • bohr atom modeli  (16.05.17 07:55:19)
değişiyor sürekli, çanta taşımayı sevmem ama aldığım zamanda içine koyacağım şeyler genelde hırka ve güneş gözlüğü, anahtar olur.

  • empty bottle  (16.05.17 07:58:32)
Laptop, sarj aleti, telefon, saat sarj aletleri. Kullandigim ilaclar. Agri kesici. Tutun (yedek kapali paket her zaman olur), sigara kagidi, filtre, kagit kalem. Parfum.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (16.05.17 08:42:57)
her zaman almıyorum, alınca; gözlük, güneş gözlüğü, defter, kalemler, mama, naneli sakız/şeker, su, kitap, mevsime göre deodorant, powerbank

  • Apocalypse  (16.05.17 08:46:24)
kitap, defter, kalem kutusu, su, bisküvi, kulaklık, tarak, deodorant, parfüm, makyaj çantası, güneş gözlüğü, peçete, ıslak mendil, el kremi, yara bandı, anahtarlar, cüzdan, ağrı kesici, şemsiye, minik diş fırçası, küçük ayna, şekerler.. şimdilik aklıma gelenler. gittiğim yere göre ekstralar olabilir.

  • theseachange  (16.05.17 08:47:29)
Telefon, kulaklık, power bank (ya da duruma göre şarj aleti), yazın su, mendil, minik kolonya, ruj, anahtar, cüzdan, kalem, yazın güneş gözlüğü, bazen kalem parfüm.

Boxer, traş köpüğü, çorap, tırnak makası değişik geldi; itiraf edeyim.
  • aychovsky  (16.05.17 08:58:14 ~ 08:58:42)
Spor malzemelerim, ruj, güneş kremi, su, muz, şarj aleti, okula da gidiyorsam + kağıt kalem

  • jazzabel  (16.05.17 09:06:38)
Kitap+defter, küçük ayna, selpak, anahtar, cüzdan, kartlık, ipod, dudak nemlendiricisi, 2 adet ruj. bugün bunlar var. (Bunlar çantamın temel parçaları)

Ekstra olarak; termos, bilgisayar ve şarj aleti, ıslak mendil.
  • powerpufgirl  (16.05.17 10:11:23)
spor eşyalarım
öğle yemeğim ve atıştırmalıklar

  • peggy  (16.05.17 10:35:09)
kitap, kalem, not defteri, baska bir not defteri, ogs, telefon, ayaga takilan isik, makyaj cantasi, parfum, el kremi, toka cantasi, islak mendil, gozluk, ogle yemegi, ruhsat, pecete, cuzdan, sakiz, kumas poset ve gecici olarak gezdirdigim bardak alti gibi ivir zivirlar.

  • jimicik  (16.05.17 10:51:00)
Gözlük kabı, gözlük temizleme zımbırtısı, kobo, kalem, not defteri, kağıt/ıslak mendil, alka seltzer, tütün kesesi, ekstra tütün, kağıt, filtre, çakmak, kulaklık, çorap, boxer, deodorant/parfüm, krem, diş fırçası, sıcak dönemlerde tişört. Evet, manyağım.

  • ol dedim olmadı  (16.05.17 11:29:22)
Gunluk sirt cantasiysa

Powerbank, sarj kablosu, sarj ucu, cuzdan, 1 lt su, gunes gozlugu, suni gozyasi damlasi, lens kabi, mendil, sigara, cakmak, minik not defterim, ajandam, tukenmez kalemim, rujum, goz kalemim.
Bunlar fiks.

Havaya gore hirka, semsiye, gunes kremi vb ekleniyor.
  • kuehles blondes  (16.05.17 11:34:54)
kelepçe, kravat, prezervatif, güneş gözlüğü, asma kilit, bozuk para, telefon bağlantı kablosu, kulaklık, tükenmez ve uçlu kalem, kalem ucu, silgi, nasır bandı, mendil, Rennie tablet.

  • bbhkeydefe  (16.05.17 12:12:20)
t-shirt, deodorant, parfum, kondom, zar, powerbank, sarj aleti, kulaklik, gozluk, mendil, su, sakiz, kartlar ve kimlik.

  • ateistanbul  (16.05.17 12:32:06)
@mermize yaklaşık iki yıldır çanta ile dolaşıyorum. Ne zaman ne olacağı belli olmayan, saçma bir hayat sürdüğüm için yaşam kalitemi kat kat artırıyor diyebilirim. Çantamda olan çoğu şeye her gün, diğer kısma ise bir iki gün içinde kesinlikle ihtiyaç duyuyorum.
Hatta az önce çantama bir baktım da bir iki şeyi yazmamışım :)

  • ol dedim olmadı  (16.05.17 13:07:07)
Herkes amma çok şey gezdiriyormuş yanında. Ben normal dışarı çıkacaksam cüzdan, anahtar, telefon ve toplu taşıma kartı alıyorum. Bazen çanta çok boş görünüyor bir de kitap atıyorum. Okula giderken de su, kağıt ve kalem ekleniyor.

  • lolita  (16.05.17 15:42:49)