kan tahlilini nerde ve nasıl yaptırabilirim?

diyetisyen kan tahlili istedi. ben uzun zamandır kan tahlili yaptırmadım. prosedür nasıldır unuttum. sigortam yok. özelde mi yaptırsam yada devlete mi gitsem bilemedim?

ölçtürmem gereken şeyler

akş
total kolestrol
LDL
HDL
TG
ÜRE
ÜRİK ASİT
TSH
AST
ALT
GGT
HEMOGRAM
HOMA-IR indeksi
Tiroid Horm.

devletten parasıyla yaptırırsın. hatta bunların bir çoğunu sağlık ocağı bile yapar zannımca

  • cekilmis gayfe  (16.05.17 02:13:48)
Özel hastanede yaptırmıştım ben, 400 tl tutmuştu. Evet çok rahat ve 30 dakikada halloluyor ama bu paraya değmeyebilir:

  • Vse budet horosho  (16.05.17 09:12:23)
aile hekimi yapar. doktor bunları istedi de. benimki yapıyor.

  • fyodor dostoyevski  (16.05.17 09:47:54)
sağlık ocağı +1
diyetisyen istedi diyorsun yapıyorlar.
sabah saat 9den önce gidersen direkt o gün yapıyor bizimkiler,yoksa başka güne randevu veriyor.
  • demoniclewinsky  (16.05.17 09:58:58)