Canli bet golu nasil algiliyor

Mesela stada gitsem gol olur olmaz gol olura bassam parayi sistemden daha hizli olamaz miyim? Sistem nasil algiliyor macta ne oldugunu?

ben site olsam 1 dk sonrasına bahis yapmana izin verirdim. yoksa dediğin gibi bug olurdu.

  • basond  (15.05.17 22:43:27)
Bir ara birkaç sitede buna benzer buglar vardı. Mesela sarı kart olur gibi bahislerde. ama son zamanlarda neler oldu takip etmiyorum.

  • demirKamil  (15.05.17 22:57:23)
tehlikeli ataklarda bahsi kapatıyorlar.

  • king lizard  (15.05.17 22:58:21)
canlı bahisi onaylarken süre geçiyor ve gol olduğu esnada sistemleri anlık olarak kapatıyorlar zaten.

  • bykush  (15.05.17 22:59:23)
canli oran altyapisini veren saglam sirketler var (bkz: betradar )
zaten istatistik siteleri/hizmetleri sayesinde top sahanin neresinde, kim atak yapiyor, ne derece tehlikeli atak vs belli oluyor. gol olabilecek gibiyse canli bahise kapaniyor bir sureligine, belki 5 saniye belki 5 dakika. bir de canliya bahis yaptiginda 3-10 saniye arasi bi onay sureci oluyor. bahsettigin sekilde olan bahisleri de engellemis oluyorlar cunku 2-3 saniye icinde sisteme de dusmus oluyor o pozisyonun tehlikeli oldugu.

gol cok uzerine dusulen bi bahis oldugundan daha kati kisitlamalari var. ben genelde korner bahsi yapiyorum mesela onda bile korner olunca bloke ediyorlar kias sureligine. belki korner, sari kart vs bahislerine uygulayabilirsin.
  • hjarteblod  (15.05.17 23:50:49)
Bu sekilde zamanında cok kazandım 4 5 sene öncr canli bahis arayuzleri bu kadar saglam degildi. Gol oldugu gibi bahisi yapar milyarlar alırdım

  • docrivers  (15.05.17 23:51:53)