Bursaspor-Beşiktaş maçı H2 olur mu?

Kupon yapıyorum Beşiktaş handikaplı alır mı?

bursasporun bir kevgirin maceraları adlı eseri canlandırdığı son bir iki haftayı gördükten sonra olabilir diyorum.

  • cay koy geliyorum  (15.05.17 13:32:28)
Yüksek ihtimal olur.bursa gerçekten çok kötü.

  • drako  (15.05.17 13:38:07)
H2 olmaz üst daha mantıklı

  • Fc Liverpool  (15.05.17 14:10:20)
0-4 alır bjk

  • yazar yazmaz yazan yazar  (15.05.17 14:10:35)
2 hafta önce oynasa 3-4 fark rahat atar derdim ama beşiktaşın üstünde stres olacak normal şartlarda çok rahat alması gerek maçı ama fenerbahçe maçında da nasıl sıçıp batırdıklarını gördük :))))))..birde yanlış bilmiyorsam bursa berabere bile kalsa düşmemeyi garantiliyor, seyircisinin önünde düşman gördüğü takımı yenerek ligde kalmak en azından onlar için bu sene bir teselli olabilir daha motive çıkabilirler..yüklü gireceksen bulaşma bence

  • anqarabebesi  (15.05.17 15:10:02)
bu mac bu oranlara oynanacak en iyi sey; ilkyarı bursa kazanir, ilkyari 1,5+ ust ve macsonu 3,5+ ust oynamak olacaktir

ps: ilgilenen arkadaslar mesaj atabilir :) guzel paylasimlarda bulunabiliriz
  • kamyonsans  (15.05.17 15:28:45)