didim'de ne yapılır

19 mayısta didim'de olacağım

hava kapalı gösteriyor
didim de ne yapılır
nere gezilir yakın çevrede
şimdiden teşekkürler

apollon tapınağı ve çevresindeki ören yeri gezilir.
araç varsa akköy ve doğanbey ziyaret edilir. akköy'de kütüphaneye uğramayı ihmal etmeyin. vaktiniz varsa prieneye gidin.
inönü bulvarı üzerindeki denizli pide-kebap-çorba salonu'nda çorba içip tahinli pide yiyin.
ek olarak mis gibi bahar havasını içinize çekmeyi unutmayın.
  • nax  (15.05.17 12:02:11)
Neresinde olacaksın bilmiyorum ama
Apollon tapınağı gezisi güzel olur
Mavişehir'de bi günbatımı ile çibörek gömmece etkinliği ile sonlanabilir.
Aklıma gelenler bunlar oldu bu dönem için
  • ir10  (15.05.17 12:03:12)
19 mayista biz de yazliga gitmeyi düşünüyoduk kapali mi gosteriyo havayı :/ apollo tapınağı yazilmis zaten, araba varsa priene disinda milet var o yorede o da baya büyük bi antik kent, yani zamanının en büyük şehirlerindenmiş oraya gidebilirsiniz. Ama tek gun varsa apollo tapınağı yeter bence, gun batiminda da Mavişehir baya iyi cidden, deniz uzerinde gunesin en guzel battigi yerlerden biri gördüğüm

  • nundu  (15.05.17 12:41:37)
Apollon tapınağı ve balat köyünde milet ören yeri (gayet yakın) + 1

didim şehir lokantasında yemek yiyebilirsiniz.

priene ve doğanbeye giderseniz karina'da balık yenilebilir.
  • Phoebe  (15.05.17 14:05:43)