[]

Güneş yanığına iğne yapabiyorlar mı?

Merhabalar

Hıyar gibi bacaklarımı yaktım. Güneş kremi sürmeden, sadece yağ sürünce bir günde yandıllar. Yürümekte zorlanıyorum resmen.

Ağlayacağım utanmasam. Doktora gtswm iğne yaparlar mı acaba? Ne yapabilirim bundan başka?

 
Yanık kremleri var, anında geçiriyor


  • hasmetizm 2046  (15.05.17 08:29:02) 
Çocukken esmer kuzenlerime uyup salak gibi direkt akşam güneşinin altında kremsiz güneşlenince çok kötü yanmıştım. Yanan yerler öyle bir kaşınıyordu ki soğuk duştan çıkar çıkmaz derimi parçalayasım geliyordu.

Acile gittiğimizde bi iğne yaptılar, böyle bir rahatlama yok. Sonra krem de sürüp göndermişlerdi.
  • chicha  (15.05.17 10:28:26) 
hametan pomad üstüne tanımam


  • uzman pratisyen  (15.05.17 11:56:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.