eşcinsel ilişkiye bakış açısı (anketli)

hemcinsiniz size sizden hoşlandığını söylese tepkiniz ne olurdu
cinsiyet belirtirseniz sevinirim

aşağıda ufak bir anket var

www.strawpoll.me

Zaten homoyum seçeneğinin olmaması bence olmamış gerekliydi

  • fıytfıyt  (15.05.17 00:40:39)
geçen gün dil öğrenme çetleşme sitelerinden birinde çocuğun biri pek hoş konuştu.
eşcinseldi. başkasına da söylemiştim burda da söyliyim. ulan bir gururum okşandı ki sorma :D
"şşş sus mus" dedim çocuğa ama içten içe de "ulan aslanım kaplanım" diyodum kendi kendime :D

bu bence herkesin hoşuna gider.
iltifat sonuçta.

erkek, 24, evim var, mühendisim :D
  • attirmayin makedonun kafasini  (15.05.17 00:42:48 ~ 00:53:47)
UYGUN BİR ŞEKİLDE DİLLERİM.

"hocam buyur" deyip zorla dahil etmedikleri sürece başkalarının eşcinsel ilişkisiyle derdim yok. hemcinsim benden hoşlandığını söylerse de kırıcı olmamaya çalışırım. zor bir şey olduğunu düşünüyorum çünkü. düşünsene abi, hayatın boyunca 100 kişiden hoşlansan bunların belki 90'ı seninle aynı cinsten bile hoşlanmıyor olacak. can sıkıcı bir durum olsa gerek. eşcinsellik zor iş. o yüzden kalp kırmak istemezdim, düzgün bir dille streyt olduğumu ifade edip alkışlarla uğurlardım. bi de nasıl hoşlanmış lan o önemli. beni maskülen bulduysa tamam da "mmm gödü de pek tatlıdır bunun" diye düşündüyse huzursuz olurum. hayvan herif. fatih portakal sesiyle okuyun: terbiyesiz adam!

22E
  • der meister  (15.05.17 00:46:17 ~ 00:50:46)
Kadın, 26.
Hoşuma gider. Şöyle ki, bi erkeğin söylemesinden daha çok hoşuma gider. Ama karşılık veremeyeceğim için üzülürüm. Ben de ona iltifat ederim beğendiysem, ama ileri gitmem.

  • megalomaniac  (15.05.17 00:48:05)
Kadin guzelse soyle citi piti falan, benim de kafam iyi keyfim yerindeyse sartlar olgunlasirsa neden olmasin :))) höt höt erkeksi lezlerdense hiç şansı yok, "gec oldu bacım" der kaçarım

  • duru arsnova  (15.05.17 01:33:19)
Söyledi. Cok zorlandim ya. Cunku bir umutlari var, ne olursa olsun. Istersen heteroseksuel ol, yine de ondan etkilenmeni bekliyor. Bir de dusunsene, nasil bir sey basarmis olacak, basarsa, muazzam bir his olurdu herhalde. Hic kadinlardan etkilenmeyyen birini kadin olarak etkilemis! Tanidigim da birisiydi, tepkim yumusacik bir red oldu, ne olacak baska.

  • velvetmorning  (15.05.17 02:03:26)
Eger bi iliskim yoksa ve bende onu begendiysem neden olmasin derim..bicurious egilimim olabilir..cunku kadin vucudu da her zaman cekici ve tahrik edici geliyor bana.

  • astrid  (15.05.17 02:42:32)
Benim başıma geldi, teşekkür ettim, çok da hoşuma gitti yalan söylemeyeyim. Herhangi bir ilişki veya temas durumumuz olmadı, hemcinslerimden hoşlanmıyorum. :D

Gadın, yirmbeş.
  • nice tnetennba  (15.05.17 02:45:37)
Bir kere öpebilirim. Sadece o kadar.

Erkek 23.
  • embermane  (15.05.17 04:44:11)
Çarşı garışır gardaş.

  • mevsimler  (15.05.17 07:51:08)
Herkes begenilmeyi sever

  • Traveller  (15.05.17 08:45:28)
öncelikle @fıytfıyt +1

benim de hoşlandığım biriyse çok mutlu olurum deli misin, değilse de söylerim

27K
  • peki madem  (15.05.17 09:33:54)
fıytfıyt+1

herkesin yorumu hoşuma gider denerim vs olmuş. Ne kadar doğru bir genelleme yapacağımdan emin olamadığım için kendi adıma en azından söyleyebileceğim heteroseksüel olan kadınlara senden hoşlandım diye atlama riskini almam. Sizlerin dediği gibi de deneyelim diye karşılık alacağımı da düşünmüyorum.
(Ki bu yorumumu heteroseksüel olarak kendini tanımlayan biri ile 2 sene beraber olan biri olarak söylüyorum. İlk adımı karşıdan beklemek daha garanti oluyor.)
  • monolog insanı  (15.05.17 10:08:05)
Karşılık veremeyeceğim için üzülürdüm, kadın yanda erkek fark etmez; hoşlanmadığım birinin gelip açılması üzer beni. Hele ki arkadaşsa, arkadaşlık gitti diye daha da üzülürüm.
33k

  • aychovsky  (15.05.17 20:15:45)
no, thx.

erkek, 23, ahırım var, at antrenörü
  • Apocalypse  (15.05.17 21:51:18)