[]

Body çalışması hakkında

Belirli bir program yapmış hoca ama çalışma saatlerimden dolayı hocanın olmadığı saatlerde tek çalışmak zorunda kalıyorum.

Sorum şu bir gün omuz ve sırt egzersizi yazmış diyelim 3 er hareket.
bunlara şöyle diyeyim
omuz için o1 o2 o3 hareketleri
sırt için s1 s2 s3 hareketleri

bunları nasıl yapmak lazım o1 o2 s1 s2 o3 s3 gibi karışık mı yoksa o1 o2 o3 bunlar bitince s1 s2 s3 hareketleri şeklinde uygulamak mı uygundur?

Umarım sorum anlaşılır olmuştur.

 
o1 o2 o3 sonra s1 s2 s3


  • westblack  (14.05.17 13:27:00) 
Büyük kas grubu önce, küçük kas grubu sonra çalışılır.
Bir sıralama yapacak olursak:
Bacak
Göğüs
Sırt
Omuz
Arka kol
Ön kol
Alt bacak
Karın
  • oguz altun  (14.05.17 15:04:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.