Anneler günü reklamları

Size de bu reklamlar aşırı yapmacık gelmiyor mu? Böyle duygusal yüklemeler sürekli, ağlamalı pişman etmeli vs. Aynı şeyi dini bayramlarda da yapıyorlar, yalnız yaşlı aile büyükleri aniden kapı calmalı reklamlar. Ben şahsen böyle günlerde gidip hediye alan biri de değilim ve mesela annesini 'özlemle' arayan reklam tiplerini görünce 'ulan anası babası hayatta olmayan var lan yazık' diyorum. Tamam pazarlama calısmaları ama ben mi cok takılıyorum sinirleniyorum sadece? sizde de negatif hisler olusmuyor mu?

Ben de nefret ediyorum her türlü "özel gün" temalı reklamdan. Aşırı samimiyetsiz ve zorlama geliyor.

  • ms brownstone  (14.05.17 00:24:17)
Aynı şekilde her yıl bu günlerde aşırı sinirleniyorum annelerini kaybetmiş ya da belki de hiç görmemiş insanlar çocuklar izliyor bunları bu kadar duygu sömürüsü yapılamaz. Hele her şey seninle güzelin çaldığı reklama ayrıca uyuz oldum.

  • pastörizesüt  (14.05.17 00:24:34)
Annem yok, az önce youtube'dan bir şeyler izliycektim, otomatikman reklam çıktı bi baktım ki ağlamaya başlamışım. mutfak robotu, altın kolye, birkaç buket çiçek satmak için hepsi. Mnakdklarım.

  • duru arsnova  (14.05.17 02:25:20)