toplu yazar alımı

toplu alım benim diğer hesabı kapsamamış. 2 aylıktı sanırım kendisi.

kaç aylık çaylakları aldılar bunlar?

ben 5.5 aylık çaylaktım. beni almışlar.

  • i drive the hearse  (13.05.17 17:26:09)
Walla benim 1 tane hesap var 5 yillik galiba onu almamislar.

  • tezek  (13.05.17 17:30:27)
@tezek, hocam 10 entry ile ilgili bir sorun vardır sizin bence.

  • tuzumkuru  (13.05.17 17:32:12)
@tuzumkuru. valla dostum ben manuel olarak da saydim 10 tane var. Icerikleri de iyi sayilir. Hayir isin ilginci siram 17 bin civariydi, simdi 19 binlerdeyim.

  • tezek  (13.05.17 17:34:25)
Benim de 3 yıllık hesabım aynen duruyor. Ekşi de tanıdık, "selam" usulüne göre çalışmaya başladı herhalde. Onlardan arta kalanlara da kim denk gelirse artık.

  • skooma  (13.05.17 17:39:23)
@tezek, @skooma, @mcgonagalls cat, zaten benim diğer hesabın sırası da 28 k'dan 30 k'ya çıkmış. o sıra doğru bilgi vermiyor diye hatırlıyorum 7 sene öncesinden kalan bilgime göre.

bunun nesi toplu alım olmuş o zaman di mi? :p isyan edelim. tuzumkuru nikimden kurtulmak istiyorum. asdajsfnajskf

düzenleme: (bkz: 13 mayıs 2017 ekşi sözlük toplu yazar alımı) başlık açtım hayırlı olsun.
  • tuzumkuru  (13.05.17 17:43:09 ~ 17:46:19)
sözlüğe devamlı giren hesaplar önce geçiyor. tek kriter süre değil.

  • doxanikee  (13.05.17 17:47:34)
@tuzumkuru, yak meşaleyi, alayına isyan.

@doxanikee, her gün olmasa dahi 2-3 günde bir girdiğim hesap bu ve ona rağmen alınmadı. Alınmayı geçtim, sıralama olarak ilerlememiş bile. Dahası entry'lerin hepsi gayet düzgün tanım. Bu yüzden "bu nasıl iş" diyorum. Durduk yere millete çamur atmak gibi bir huyum yoktur zira.
  • skooma  (13.05.17 17:50:21 ~ 17:50:48)
Sıkılıp bırakmasam, simdi yazardim.
Her gun girip birseyler yazarsam, cok sürmez sanirim yazarligin onaylanması.
Bundan sonra toplu alim değil de aktif olup entry girenler arasindan alim yapilacak diye tahmin ediyorum. Ki dogrusu da bu.
  • runagain  (13.05.17 20:19:44)
@runagain, hocam çaylakken entry yazmak çok saçma bence. kendi kendine yazıyorsun sonuçta.

düzenleme: gerçi belirtmem lazım bu almaya çalıştığım 3. hesap. ikinciyi 1 senede almıştım ve 10 entry'i yazıp arkama dahi bakmamıştım. her gün giriş yapmak ne kadar etkiler şaibeli.
  • tuzumkuru  (13.05.17 21:04:30 ~ 14.05.17 02:20:58)
@tuzumkuru, kendi kendime de konuşurum ben. o açıdan sorun değil. ama evet sıkıyor bir yerden sonra. çaylak entryleri de görülebiliyor, isteyen yazarlar tarafından ve hatta oylanıyor. benim amacım kendimi ifade etmek ve bunu yapabiliyorum. tek sıkıntı başlık açıp, mesajlaşamamak ki o da yakında çözülür.

  • runagain  (15.05.17 04:22:34)