Ailesiyle aynı şehirde olup farklı eve çıkan var mı?

Ve hatta tek yaşayan? Okul-iş aile evine uzak diye mi yoksa yaş geldi diye mi yoksa evlilik vs gbi şeylerden mi?

Yaş geldiyse yaş kaç?

düşünüyorum. üniversite farklı şehirdeydi. mezun olup dönünce adapte olmakta zorlanıyor insan. her iki taraf için de geçerli bu. hayatta en sevdiğim insanla saçma sapan şeyler yüzünden tartışmaktansa aynı evde yaşamayalım ama kavga da etmeyelim diye düşünüyorum haliyle. çünkü istemeden birbirimizin işine karışmış bulunuyoruz mutlaka.

"yaş geldi" kategorisine sokalım biz bu durumu.
  • aslpls  (13.05.17 14:43:28)
Fazlaca evimiz var. Bu yüzden İstanbul'da yalnız yaşıyorum

Zaten işim bu, gayrimenkul.
  • MaNOfTheYear  (13.05.17 14:46:37)
Ben de şu anda ailemle yaşıyorum ama işyerime çok uzak. (50 km. kıta değiştirmek, köprü trafiği vs. derken çok zaman alabiliyor) O yüzden işe daha yakın ayrı bir eve çıkmayı planlıyorum ama önce biraz para biriktirmek lazım.

Diğer bir sebep de ayrı yaşama isteği.
  • king lizard  (13.05.17 15:34:42 ~ 15:35:59)
Tek değilim, 2 ev arkadaşım var gerçi ama iş eve uzak + yaş geldi diyebiliriz. Ailem düz, normal insanlar olmasına rağmen huzur katsayım 867875765 puan arttı.

  • peki madem  (13.05.17 16:04:10)
Var. Yaş geldi , diye

  • dunyatuhaf  (13.05.17 16:13:38)
Yaşlar kaç ki yaş gelmiş diyorsunuz :D

  • Cursed Chico  (13.05.17 16:47:57)
Var. Aile evi işe iki saat uzaklıktaydı taşındım. Şimdi yürüyerek 10dk. Mis.

  • catch the arrow  (13.05.17 17:56:59)
Tek yasiyorum. Yaş geldi diye. Yaş 29.

  • hexa  (13.05.17 20:57:02)