Yandex Kurumsal Mail?

ya arkadaşlar bunun ayarlarını anlamadım ben.

önce dns ayarlarını dns1.yandex.net dns2.yandex.net olarak ayarlayın diyor.

ayarlıyorum.
ondan sonra sitenizin kök dizinine şu dosyayı atın diyor.

iyi de dns'leri komple yandex'e tanıttıktan sonra ben kendi sunucumu nasıl tanımlatacağım bir daha?

bu ayarları aşama aşama siz nasıl yapıyorsunuz bi anlatabilir misiniz?

dns ayarlarını dn1.yandex diye ayarlamak ile sitenin kök dizinine dosya atmak iki farklı opsiyon, yani ya bunu yap yada bunu yap diyor,

sen dns ayarlarını yapmayı seçtiysen 24 bekleyeceksin o zaman aktif olacak.
  • Sir Anthony Hopkins  (13.05.17 09:30:05)
Dnsleri yandexe vermeye gerek yok aslinda. mx kayitlarini, txt kayitlarini yapmak yeterliydi en son.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (13.05.17 11:28:21)