Neden böyle oluyor?

Bir çok ilişkimde başlangıçta dehşet etkileniyorum.Kadın bana baya çekici geliyor.Bir müddet sonra makyajsız halini gördükçe moralim bozuluyor ve o kadar da çekici olmadığını düşünüyorum.Baştaki cinsel çekim ve tutku onu elde ettikçe azaliyor ve bir müddet sonra fedakarlık yaptığm kadn için hiç bir şey yapasım gelmiyor ? Sizce neden ? Erkekler size de oluyor mu?

İnsanoğlu elde edince her şeyin değerini düşürür.

  • gozu acik sevisen yahudi  (12.05.17 22:31:19)
Karşındaki insanı tanımak için kendine yeteri kadar zaman tanımıyor olabilirsin, yeterince efor sarf etmiyor olabilirsin. Sonuçta insanlar yalnızca fiziksel olarak etkilendikleri için değil, beraber vakit geçirmekten keyif aldıkları, birbirlerinin karakterlerini, dünya görüşlerini, yaşam biçimlerini beğendikleri için ilişki kuruyorlar.

  • lolita  (12.05.17 22:32:55)
yoo ben hiçte öyle değilim, ilişkilerde önceden doğruyu seçmek lazım tabi.

ama senin gibi çoğu erkek arkadaşım aynı dertten muzdarip. adam instagram'da kızı galler prensesi gibi görüp beğeniyor tanıdıkça hem yüz güzelliğinin hem de iç güzelliğinin çok çekici olmadığını hatta itici olduğunu görünce uzaklaşıyor haliyle. üzülüyorum vallaha
  • prens zuko  (12.05.17 22:50:32)
Tek kriterin güzellik gibi. Senin adına üzüldüm.

  • blueprints and cigarettes  (12.05.17 23:54:01)
Ay ahahahahaaa. Of. Allahim eyeliner kullandi diye ayrilmak da neymis ya?! Gozumden yas geldi allahsizlar, bu ne bicim ayrilma sebebi?! Soruya cevab: yabanci ve ulasilmaz bi nesne olmaya devam etsin etsin istiyorsun, o yabancilik gidince bizden, aenden biri oluyor. Ondan (*-*)/

  • velvetmorning  (13.05.17 08:13:56 ~ 08:14:27)