2 haftalik iliski

2 haftadir hayatimda biri var. Uyumumuz harika. Simdilik her sey güzel gidiyor.Asık degilim henüz ama cok etkilendim. Iki gün önce telefonu bozuldu, 1000 tlye yakin masraf cikardilar.Yenisini almak cok daha mantikli. Yüksek lisansi yeni bitti hatunun.Is arama sürecinde. Su an tel. alcak durumu yok. Ben alsam nasıl karsılanır sizce? Ya da ben aliyim sen bana aydan aya ödersin desem? Almak bana koymaz bastan söliyim sadece iliskiyi yipratmasini istemiyorum bu durumun. Zaten iphone almicam 1200-1300 bandinda bir android tel düsünüyorum.Kırmadan,iliskin seyrini de degistirmeden nasıl halledilir bu iş?

almak değil de al evde kullanmadığım telefon var bunu kullan demek daha mantıklı sanki.

  • valkin rockefeller  (12.05.17 16:29:06)
Alma kıyıda köşede bir tel vardır ailede illa

  • gozu acik sevisen yahudi  (12.05.17 16:31:24)
valkin rockefeller +1

  • fernandez  (12.05.17 16:31:56)
Ev al bence direkt.

2 haftalık ilişki içersinde dünyanın en iyi çifti gibi olmanız gayet normal, durumun çok iyi değilse böyle hediyeler gerçekten saçma, sevgilin mantıklı biriyse o da garip karşılar.
  • Apocalypse  (12.05.17 16:42:38)
al tabii lan saçmalama. yevmiyesi 71 lira. şurdan mevsimlik işçi tutsan günlüğü 150 tl.

  • stewie  (12.05.17 16:49:46)
aydan aya bana öde demek fikri çok ciddi bir fail :/
sağdan soldan eski bi telefon ayarla, evdeki eski telefonun olduğunu söyleyip vermeyi teklif et. böylece işi görülmüş olur. yeni ilişkiye pahalı hediye yükü yükleme pls.

  • manuel mandalina  (13.05.17 01:58:13)
Ay alma olm, bulur o kendine bi telefon.

  • velvetmorning  (13.05.17 08:22:56)
aydan aya bana öde ne demek hacı ya? ahahha sakın girme böyle işlere. alman zaten saçma da bu lafı dersen iyice tüy dikmiş olursun.

  • tughan  (14.05.17 02:19:46)
alma. çok erken. ya da ikinci el bir telefon al ve ona "benim eski telefonumdu bu," de. ona aldığını belli etme.

  • sen git ben geliyorum  (14.05.17 18:52:58)
bulur o kendine sen sakın alma pişman olursun ilerde. ha sana güvenip çitlerde ihtiyacı olduğunu şaparsa sana karşı o zaman oturup sana yardımcı olurum beraber alalım falan de geç.

  • prens zuko  (14.05.17 19:16:13)
apocalypse +1
valkin +1

direk yeni telefon almak sıkıntı olabilir şu boş duruyordu al idareten kullan demen daha doğru. (boş duruyordu diyeceğin telefonu da yeni alabilirsin ama pahalı bişey olmasın)
  • basond  (14.05.17 19:25:10)
Çok yenisiniz, alma.

  • acckr  (03.12.17 23:13:11)
başlığı hortlatmissiniz ama merak ettim ilişki devam mi.

  • valkin rockefeller  (03.12.17 23:14:40)