hosting tavsiyesi

merhabalar, ufak bir projem için hosting ihtiyacım doğdu. yüksek bir bandwidth gereksinimim veya yer gereksinimim olmayacak. uygun fiyatlı, bana sıkıntı çıkarmayacak bir hosting firması arayışındayım. tavsiyelerinize açığım. teşekkürler süpermenler.

aws direkt sunucu veriyor 1 yil ucretsiz dusuk speclerle. google cloud da oyle, hatta USA isini cozuyorsa always free tier'i da var google cloud'in.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (12.05.17 13:27:01)
Ben de sordum da öneriler arasında kebirhost ucuz geldi onu aldım. Yıllık 20 tl.
Ücretsiz verenleri nasıl yapıyoruz bi türlü bilemedim hala. Bilsem ona geçeyim. Sektöre uzak olunca anlamıyorum herhalde

  • bir ileti paylastim  (12.05.17 13:36:27)
ya herkes başka yeri önerecektir ama ben natro diyorum.
evet küfür yemişliği de çoktur ama teknik destek ve panel konusunda en iyi türk firma natro açıkara.

  • tchuck  (12.05.17 13:38:06)
guzel.net.tr

  • pgup  (12.05.17 14:41:20)
guzel +1
natro -1 kafasina gore paket degistirip fiyat arttirdigi ve 3 ay sonra farkettigim icin papaz oldugum bur firma.

  • enaz3kedi  (12.05.17 20:28:09)
şuraya bakabilirsin (git: www.beyazhosting.com)

  • pavlus  (22.05.17 23:22:31)