whatsapp grupları

burada whatsapp grubu olmayan tek kişi benim sanırım.

arkadaşlar, iş, ders gruplarını anlıyorum, mantıklı olur ama burada sürekli "grubumuza bekleriz abii" modunda açılan duyurular ile gerçekten bu gruplara katılanlar oluyor mu? çok saçma değil mi hiç tanımadığınız bilmediğiniz adamla abidik gubidik gruplarda yazışmak?

Bana da saçma geliyor. Zaten 1-2 muhabbet olur sonra millet bir daha konuşmaz ya da gruptan çıkar.

  • empedokles  (12.05.17 02:05:00)
ahahah ben de hiç anlamıyorum abi bu olayı. psikoloji grubu falan kuruyolar mesela. abi whatsapp'ta oturup psikoloji sohbeti mi yapıyosunuz jasfujask anlamıyorum. hayır iddaa değil ki bu, psikolojiyle ilgili whatsapp'ta neyi konuşabilirsin? şöyle bi oluşumumuz var desen, forum falan açsan yine neyse. bi insan gün içinde tanımadığı insanlarla whatsapp'ta instant chat şeklinde psikolojiye dair ne konuşabilir ki? anlamıyorum gerçekten. tiktatör olsam hepsini kapatırım.

  • der meister  (12.05.17 02:07:06)
ben az önceki duyuruya istinaden katıldım bi gruba.
en az buraya yazmak kadar saçma.
şu an iyi gidiyor bi sorun yok.
  • sanrı  (12.05.17 02:12:58 ~ 02:13:26)
Birbirine yürüyor insanlar. Onun için var bu gruplar.

Benim de grubum falan yok, söylediğiniz gibi saçma da gelmiştir
  • MaNOfTheYear  (12.05.17 10:16:21)
ben yapmama ama bence saçma değil.
eskiden irc'de chat odaları vardı, onun gibi işte.

sen sorunnca whatsapp'a bakayım dedim bi kaç tane grup var diye.

1 tane tüm gün goy goy yaptığım, yakın arkadaşlarımla olan grup. (çok aktif)
5 tane işle alakalı grup (3 tanesi aktif)
1 tane üniversite arkadaşlarım ve eşleriyle olan ve gezi programlarını organize ettiğimiz grup. bu grubun bir tane de sadece erkekler ile olanı var. gezi sonrası para pul işlerini çözüyoruz. (ikisi de aktif)
1 tane ayda yılda bir mesajlaştığımız galatasaray grubu (ayda bir mesajlaşırız)
1 tane abim, eşi, ben ve eşimin olduğu grup (gerektiğinde mesajlaşırız genelde yüzyüze olduğumuz için)
1 tane kızımın adına grup (uzaktaki aile bireylerine buradan fotoğraf atıyoruz - çok aktif).
1 tane ekşiden tanıştığım 10 yıllık arkadaşlarımın olduğu grup (az aktif).
1 tane istanbul gezi organizasyonu grubu (aktif).
1 tane kuzenlerle buluşma ve organizasyon grubu (ayda bir aktif).
1 tane eski iş arkadaşları ile grup (ayda bir aktif).
1 tane eşim ve bizimle beraber kalan kardeşinin olduğu, eve gelenin "bişe lazım mı" dediği grup :) (aktif).

bu arada varlığından emin olduğum ama listede göremediğim gruplar da var. onlar ne oldu acaba.
  • teritori  (12.05.17 10:16:59)
duyurudaki zirve grubu var sade

  • gazozailacatmauzmani  (12.05.17 13:14:10)