[]

İngilizce Yardımı

Arkadaşlar selamlar,

Aşağıdaki ifadede olan "would" kısmının anlamını tam olarak çözemedim. DNe demek istediği net ama "would" samimiyet mi ifade ediyor acep?

Yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkürler.

Thanks for the note. I can understand your wife’s concern. I would say staying in Turkey is an option and you would be travelling almost every week then.
We would put together an offer for you prior to finalizing anything. No worries there.
Hope this helps.

 
samimiyet degil, yapardim, ederdim anlami katiyor.
we would put together an offer derken, beraber bir oneride bulunabiliriz diyor ama bilmiyor senin katilip katilmayacagini, kesinlesen bir sey yok, ondan oyle planliyor simdilik.

  • baldur2  (11.05.17 15:30:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.