Deniz için nereye gidelim ?

Merhaba sevgili duyurucular

19-20-21 mayıs tarihlerinde 2-3 gün bir yerlere kaçalım diyoruz istanbuldan. Ama nereye bulamadık. Denizi güzel sessiz sakin ve uygun fiyatlı bir yer olsun.Ege olur karadeniz olur ama akdeniz biraz uzak olur sanki.

Araç kiralayıp gideceğim. Şimdiden bekliyorum tavsiyelerinizi.

Keşana ne dersin ? Ucuz içki güzel sahil güzel insanlar

  • charlotte blanc  (11.05.17 11:00:26)
@charlotte kışın tüm trakyayı gezdik :)

  • MustafaCan  (11.05.17 11:01:56)
kaş

  • kassiopeia  (11.05.17 11:15:01)
vize sorununuz yoksa çeşme'den sakız adası'na geçin. sakız'da araç kiralayın. çok keyifli bir tatil olacağına garanti verebilirim, üstelik fiyatları da türkiye'ye göre çok daha uygun.
ya da bozcaada olabilir. ama denizi muhtemelen çok soğuk olur.

akdeniz'e gitmemeniz yerinde bir karar olmuş bence. biz fethiye'ye gideceğiz, orası için en yüksek sıcaklık 23 derece diyor şu an accuweather'da. ben daha sıcak olur diye bekliyordum. oysa ege'de 26 derece civarında olacakmış.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (11.05.17 11:25:46)
denize ben girebildim de her insan giremez bu havalarda o sebeple akdenize gidin derim.
not: kuzey ege.

  • garagavun  (11.05.17 11:46:46)