[]

duyuruya üye olmak için bağış yapmak gerekmesi

bence çok güzel fikir. ara ara gidip geliyorum, kazanan lösev oluyor.

sizce?


 
peki duyuruya katilmak isteyen yeni arkadaslar, en az ne kadarlik bagis yapmali?


  • wagner love  (11.05.17 03:06:45) 
halihazırda nick kullandığı ortamda bile kendini gizlemek, troll'lük yapmak isteyen tipler açısından iyi tabii. bence bağış miktarı çok düşük, en az 30-40 olmalı. "asıl hesapla sormaya çekinilen şeyler oluyor" da geçerli bir bahane değil. ben de çekiniyorum, o zaman sormuyorum. 50 tane hesap açıyor millet, çöplüğe dönüyor ortalık.


  • der meister  (11.05.17 03:09:24) 
löseve bağışlayarak üye oldum. keşke ekşi yazarlığı içinde benzeri olsa diyeceğim de anlamsız olur..


  • blacksky  (11.05.17 03:15:30) 
Trollere yazik oluyor. Troll olduklari anlasilinca yeni bir bagis yapmak zorunda kaliyorlar ve yeni bir hesapla geliyorlar.

Zaman zaman yazi stillerinden kim olduklarini bile anliyorum.
  • Traveller  (11.05.17 03:20:53) 
Bağış miktarına bakılmıyor arkadaşlar 1 lirayla bile üye olunabiliyor o yüzden bunun trolleri durduracak bişi olduğunu çok düşünmüyorum.


  • duru arsnova  (11.05.17 08:31:38) 
Bence bunun bir limiti olmalı. 30-40 lira trolleri caydırıcı olabilir.


  • sylr  (11.05.17 11:38:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.