iyi miyiz

hayat üstüme üstüme geliyor. en sonunda kendimi kesivericem. sağlığım bozuk, mutsuzum. günün büyük kısmında kendi kendime ağlıyorum.

siz nasılsınız, hayat nasıl gidiyor?

edit: gecen sigara bırakmakla alakalı bi soru sormuştum. bıraktım. bu iyi bişey.

uzun zamandır bu soruya cevabım: aynı

edit: neden herkes kötü, benim bilmediğim bir şey mi oldu ahaha.
  • Apocalypse  (11.05.17 01:51:09 ~ 02:24:34)
annem ayın 30unda vefat etti.
babam hastanede. ne zaman çıkar belli değil.annemin vefatını söyleyemedik.
sağlığım bozuk.
iş hayatı zaten yok, aşkın a'sı bile yok.

iyi miyim acaba? beterin beteri var deyip avunuyorum.
  • sutlu nescafe  (11.05.17 01:58:41)
15km yürüdüğüm günün akşamında tabi ki iyiyim:)
Çıkın, dışarı çıkın bol bol yürüyün, yaşadığınız yeri bi turist gözüyle gezin, iyi olmamak mümkün değil.
Sağlığınız ne kadar elverirse o kadar yürüyün.
  • megalomaniac  (11.05.17 02:01:39)
nasılsın diye soranlar nezaketen soruyorlar. iyiyim deyip geçiyorum. aslında iyi değilim. yalnız hissediyorum hep. başımı yastığa koyuyorum, düşüncelere dalıyorum. hep bir bedene sarılma ihtiyacım var. çevremdekilerin varlığı fuzuli geliyor. içimdeki boşluğu dolduramıyorlar.
kötüyüm yani. mutsuzum.

  • thomaswantsmore  (11.05.17 02:03:11)
bu sorunun cevabı aslen hiçbir zaman "iyiyim." olmadı. değilim.
yalnızlık ama etrafın dolu olunca bile hissedebildiğin yalnızlık, işsizlik, "hiçbir boka yaramıyorum." düşüncesinin kendini daha da hissettirmesi, ekonomik anlamda özgür olamayış, ot gibi yaşamak, "bir şeylere çok geç kalmışım." hissi...

  • m e b  (11.05.17 02:12:54)
hep beraber iyi olmadığımız arkadaşlara sesleniyorum. her şey hepimiz için aşırı çok güzel olacak. diyeceğiz ki ulen böyle güzellik mi olur. çok da uzak değil. garantisi bizzat benim, yüzüme tükürebilirsiniz. kendinizi salmayın. xoxo

  • brakgn  (11.05.17 02:17:56)
daha kötüleri var

  • docrivers  (11.05.17 02:21:55)
ben de öyle hissediyorum. hayat, her şey üzerime gelir gibi...

ama daha iyiymişim.

cevap veren arkadaşların acıları ve sıkıntıları için üzgünüm. umarım herkes için her şey çok daha iyi olur.
  • runagain  (11.05.17 02:22:59)
buna da şükür be...

  • songuleniyiguler  (11.05.17 02:39:42)
şaşırtıcı derecede iyiyim.

gerçekliğine hala inanamadığım biriyle tanıştım. şu an saat 2 ve ben aksaray'da bir internet kafedeyim, lol. yurttaki bağlantı iyi değil. bundan sonra NHL maçlarımı burada izleyeceğim. kültür şoku kavramına takla attırdım sanırım. washington-pittsburgh maçını izledikten sonra sokağımızdaki 24 saat açık kebapçılardan birine dalacağım mesela. sonra anaheim-edmonton için geri döneceğim. aşırı mutluyum jsfskfsl.

her şey gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor şu ara. o yüzden dengem bozuldu biraz, aklım tüm bu olanları idrak etmekte ve işlemekte zorlanıyor. onun dışında iyiyim. çok acayip. ben böyle sosyal (!) aktiviteleri çok seviyorum. GO CAPS GO
  • der meister  (11.05.17 03:04:33)
Uzuuun zamandir ruhsal olarak gayet iyiyim ama ayni zamanda hayatimin en durağan, en boş donemini yasiyorum. Dert tasa yok. Sadece belirsizlikler var. 1 ay sonra falan netleşecek iyi olup olmadigim. Muhtemelen kötü olacagim. Bakalim

  • aquarium  (11.05.17 10:27:19)
yeterince uyumadığım için genel olarak gün içinde yorgunum. onun dışında çok iyi her şey.

  • stewie  (11.05.17 10:32:17)