Listerine ve kabus

Genelde rüya görüyorum ama çok nadir kabus görürüm. Enteresan bi şekilde farkettim ki ne zaman gece yatmadan önce ağzımı listerine'le çalkalasam o gece kabus görüyorum. Mesela bugün hiç keyfim yok ve bi de kabus görmeyeyim diye bunu kullanmadım kasten. Böyle tuhaf bir durum.. Ağızda bıraktığı taddan falan mı acaba, ne diyonuz?

gargara yaparken korkunc bi ses cıkıyo ya gagaga diye ondan korkuyon bence.

  • anonymice  (11.05.17 00:06:49)
acılın freud geldi

cocuklugunda listerinle ilgili yasadıgın kötü bir deneyimi cagrıstırıyodur

freud mod off
  • bonisnocetquimalisparcit  (11.05.17 00:15:25)
Ben çocukken olsa olsa misvak vardı :/

  • manuel mandalina  (11.05.17 00:16:29)
hayır bilinçaltında bıraktığı bu düşünceden dolayı. bak şimdiden kendini öyle programlamışsın bile. bundan sonra listerine kullandığında kabus görmeye meyilli olacaksın. takılma güzel bir şey. yeteri kadar geliştirirsen ne zaman istersen o zaman kabus görürsün :D kabusta olsa isteğine göre gelen bir şey. mesela bende şu konuda kendimi geliştirdim, rüyalarımda hep bi binanın tepesinde oluyorum ve uyanmak istersem aşağı atlıyorum. tam düşeceğim zaman uyanıyorum. yoksa devam ediyorum orada napıyorsam. kontrol iyidir fgjfgh

  • freetakilir  (11.05.17 00:21:52)
@free, zannetmiyorum, psikolojik değil fiziksel bi karşılığı var bence. Bahsettiğim şey bi kez olmuş da böyle bi sonuca varmış değilim, sonuçtan sebebe vardım.

  • manuel mandalina  (11.05.17 00:47:07)