[]

Spordan sonra tatlı istemek

Tatlıyı severim spordan gelince canım fena halde tatlı istiyor
Bisküvi çikolata yerdim ama o da kötü oluyor spor anlamsızlaşıyor

Ne tavsiye edersiniz

 
Fistik ezmesi iyi gidiyor. www.instagram.com


  • signore  (10.05.17 23:25:37) 
kuru meyveler.

muz yulaf karışımlı pankek.

tabiki en masum ve en güzel tatlı olan dondurma <3
  • funl  (10.05.17 23:27:58) 
Yemeğini ye sadece geçer.


  • angelus  (10.05.17 23:36:26) 
antrenman sırasında muz yiyebilirsiniz yanınızda su tüketmelisiniz. Ya da içerisinde şeker barındıran sporcu içeceklerini antrenman sırasında yine tüketebilirsiniz. Bu hem tatlı ihtiyacınızı karşılayacak hem de spordan aldığınız performansı arttıracaktık.

Sebebini açıklıyorum. Normal seviyede olan kan şekeri antrenman sırasında düşer. Spor sonrası tatlı ihtiyacınızın sebebi budur. Bu düşen kan şekerini eski hale getirirseniz daha enerjik olursunuz. Fakat muzu ve sporcu içecekleriniz antrenmandan önce alırsanız normal seviyede olan kan şekerinizi yükseltip belli bir süre sonra dahada aşağılara inmesine sebep olacaktır.

Sonuç: Şekeri aspor sonrası almak yerine sporun ortalarında alırsanız daha iyi verim alırsınız ve şeker ihtiyacınızda böylece dengelenir.
  • powerpufgirl  (10.05.17 23:45:22) 
Ama acliktan degil degil mi? Oyleyse elmali schorle: Elma suyu ve mineralli su(soda cok sert oluyor onun yerine akmina vs.) karisimi.


  • buf-e kür  (11.05.17 00:31:05) 
Sek quark yiyebilirsin 150 kalori, yağ oranı sıfır gibi 8 gram protein var. Hemde tatlı dondurmaya yakın tadı.


  • Fritz-X  (11.05.17 00:47:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.